Connect with us
żona andrija szewczenki
Fot. Instagram @andriyshevchenko

Sport

Żona Andrija Szewczenki. Kim jest mająca polskie korzenie Kristen Pazik?

Andrij Szewczenko to doskonale znana w światowym futbolu postać. Dawniej genialny napastnik, który po sportowej karierze został cenionym trenerem. Właśnie debatuje się o możliwości zatrudnienia Ukraińca jako trenera reprezentacji Polski. A kim jest jego piękna żona Kristen Pazik?

Kim jest żona Andrija Szewczenki?

Kim jest żona Andrija Szewczenki? To Kristen Pazik, była znana amerykańska modelka. W swoją modelarską pracę i pasję wciągała zresztą swojego męża, kiedy jeszcze oboje byli piękni i młodzi.

Polsko brzmiące nazwisko? Oczywiście. Kristen Pazik urodziła się w Minneapolis w stanie Minnesota, ale ma polskie korzenie. Związany z naszym krajem był bowiem jej ojciec, Mike Pazik, o którym będzie jeszcze mowa w tym tekście.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andriy Shevchenko (@andriyshevchenko)

Historia miłości z Andrijem Szewczenką

Para poznała się na jednym z pokazów mody w Mediolanie na początku 2000 roku. Szewczenko był wtedy jednym z najlepszych piłkarzy świata. Parą zostali jednak dopiero dwa lata później – w 2002 roku.

Wbrew podobnym historiom piłkarzy ze światowej czołówki, ich miłość przetrwała nie tylko kilka miesięcy, ale już ponad 20 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest dziewczyna Jakuba Modera? Poznajcie Agatę Dębską

Para w 2003 roku pojawiła się nago na okładce włoskiej wersji GQ, co wzbudziło ogromne zainteresowanie. Tamto wydanie magazynu jest najlepiej sprzedającym się w całej historii włoskiego GQ. Szewczenko i Pazik stali się wówczas jedną z najbardziej medialnych par w piłce nożnej.

Rok później (14 lipca 2004 r.) para pobrała się na… polu golfowym w Waszyngtonie. Para na początku rozmawiała ze sobą po włosku, bowiem ówczesny piłkarz nie mówił po angielsku, a jego partnerka – co już bardziej oczywiste – nie mówiła po ukraińsku. W związku z rozwojem dzieci zdecydowali się jednak posługiwać językiem angielskim.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kristen (@kristenpazik)

Wiek, rodzina, dzieci

Kristen Pazik urodziła się w sierpniu 1978 roku, ma więc 43 lata. Tym samym jest o dwa lata młodsza od swojego życiowego partnera.

Para ma czwórkę dzieci – wyłącznie synów! Jeden z nich – urodzony w 2007 roku Kristian – poszedł już w ślady ojca i trenuje piłkę nożną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Cristiano Ronaldo - ile ma dzieci i z jakich związków pochodzą?

Pozostali to urodzony w 2005 roku Jordan, urodzony w 2013 roku Aleksander i urodzony w 2015 roku Rider Gabriel. Co ciekawe, ojcem chrzestnym Jordana jest Silvio Berlusconi, były niezwykle znany polityk, który był m.in. premierem Włoch. Imię Jordan to oczywiście hołd dla legendy koszykówki, Michaela Jordana, który był wówczas idolem piłkarza.

Andrij Szewczenko nie jest jedyną gwiazdą sportu w rodzinie Kristen Pazik. Jego teść jest bowiem legendą MLB. Mike Pazik był miotaczem i został wybrany z numerem 1 w drafcie w 1971 roku przez New York Yankees.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kristen (@kristenpazik)

Żona Andrija Szewczenki w mediach społecznościowych

Kobietę możecie obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @kristenpazik. Lata największej popularności kobiety jako modelki dawno temu upłynęły, więc trudno dziwić się faktowi, że ma „tylko” niecałe 10,5 tys. obserwujących. Od czasu do czasu pojawia się także na profilu męża @andriyshevchenko, który subskrybuje już ogrom osób – ponad milion.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kristen (@kristenpazik)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top