Connect with us
żona bartłomieja drągowskiego
Fot. Instagram @agnieszka_dragowska

Sport

Kim jest Agnieszka Drągowska, piękna żona Bartłomieja Drągowskiego? Wiek, dzieci, czym się zajmuje

Kim jest Agnieszka Drągowska, żona bramkarz reprezentacji Polski Bartłomieja Drągowskiego? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze fakty na temat seksownej partnerki piłkarza.

Kim jest żona Bartłomieja Drągowskiego?

Kim jest żona Bartłomieja Drągowskiego? To Agnieszka Drągowska (z domu Abramczyk), która jest związana z piłkarzem od wielu lat. Towarzyszyła mu w zagranicznej karierze od początku, porzucając swoje plany w Polsce.

Kobieta często jest określana w mediach jako modelka, głównie przez swoje zmysłowe ciało, ale tak naprawdę ciężko określić, czy kiedykolwiek wykonywała ten zawód. Pewne jest, że obecnie zajmuje się wychowaniem dziecka oraz wspieraniem swojego męża podczas gry we Włoszech. Wiele partnerek piłkarzy słusznie przyznaje, że to trudniejsze zadanie niż mogłoby się wydawać przeciętnemu kibicowi, zwłaszcza patrząc wyłącznie na wymuskane zdjęcia na Instagramie.

Związek z piłkarzem

Para poznała się w Białymstoku, skąd pochodzi kobieta. Piłkarz także pochodzi ze stolicy Podlasia, a dodatkowo występował wiele lat w tamtejszej Jagiellonii, więc można powiedzieć, że miłość narodziła się w dość tradycyjnych warunkach w porównaniu do innych sportowców.

Para zaręczyła się w sierpniu 2016 roku i w przeciwieństwie do wielu popularnych osób nie wstawiła w mediach społecznościowych zdjęcia z tego niezwykle prywatnego zdarzenia. Drągowscy cenią więc sobie prywatność w specjalnych życiowych sytuacjach.

Ślub odbył się 25 czerwca 2022 roku, a para podzieliła się wspaniałym zdjęciem z tego wydarzenia w mediach społecznościowych. Wesele odbyło się w Lipowym Mieście pod Białymstokiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartłomiej Drągowski (@bdragowski)

Wiek, rodzina, dzieci

Kobieta urodziła się w listopadzie, ale ciężko określić którego roku. Wydaje się jednak, że może być w identycznym wieku, jak swój partner, który ma 25 lat.

Para ma jedno dziecko – urodzonego 31 grudnia 2021 roku syna Wiktora. Młoda mama ukrywała przed szeroką publicznością swoją ciążę, ale kilka miesięcy po narodzinach dziecka podzieliła się ze światem wpisem z kilkoma wspaniałymi zdjęciami. „Poznałam miłość innego wymiaru, poznałam siebie na nowo” – napisała.

Żona Bartłomieja Drągowskiego w mediach społecznościowych

Agnieszka Drągowska jest obecna na Instagramie, gdzie występuje jako @agnieszka_dragowska. Zebrała już nieco ponad 2,5 tys. obserwujących, a liczba ta cały czas rośnie. Na swoim profilu zamieszcza wiele zdjęć ciekawych stylizacji, a także fotografie z licznych podróży, choć posty pojawiają się dość rzadko. Regularnie pojawiają się także wpisy z mężem oraz dzieckiem.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top