Connect with us
żona bartosza zmarzlika
Fot. Instagram @sandrax94

Sport

Żona Bartosza Zmarzlika. Kim jest piękna Sandra Zmarzlik?

Kim jest żona Bartosza Zmarzlika? W tym newsie znajdziecie informacje na temat Sandry Zmarzlik (z domu Grochowskiej), partnerki jednego z najlepszych polskich żużlowców.

Kim jest żona Bartosza Zmarzlika?

Kim jest żona Bartosza Zmarzlika? To Sandra Zmarzlik (z domu Grochowska), z którą jest związany od wielu lat.

Kobieta pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie od 2018 roku prowadzi własny biznes. To „Ambasada Kobiecości”, a więc salon kosmetyczny, który zbiera niezwykle pochlebne opinie. Zajmuje się oczywiście m.in. stylizacją paznokci, stylizacją rzęs, regulacją brwi czy pedicure.

Związek z Bartoszem Zmarzlikiem

Sandra i Bartosz Zmarzlik są razem już od wielu lat.

Żużlowiec oświadczył się kobiecie w styczniu 2019 roku. Para była wtedy na wspólnych wakacjach w Dubaju. W rozmowie z klubową telewizją żużlowej Stali Gorzów wyznała, że „priorytet to sport, żużel i plany Bartka”, co oczywiście jasno podkreśla jak bardzo dba o swojego męża. Chce bowiem dla niego jak najlepiej, stawiając jego karierę sportową na pierwszym miejscu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest dziewczyna Jakuba Modera? Poznajcie Agatę Dębską

W listopadzie 2022 roku w końcu odbył się ślub Bartosza Zmarzlika z Sandrą Grochowską. Wydarzenie miało miejsce 18 listopada w kościele w Barlinku, nieopodal miejsca zamieszkania pary, a więc w ich parafii. Huczne wesele odbyło się natomiast nieco dalej, w zachodniopomorskim Żukowie. Pani Młoda miała podczas ślubu i wesela dwie cudowne kreacje. Co ciekawe, ślub miał odbyć się już dużo wcześniej. Wszystko zepsuła jednak pandemia koronawirusa, które pokrzyżowała plany sportowcu i wybrance jego serca.

Para na co dzień mieszka w pięknej rezydencji w Kinicach. To wieś położona w województwie zachodniopomorskim, z której jest około 30 kilometrów do Gorzowa Wielkopolskiego. Bartosz Zmarzlik mieszka tam od dziecka. Pobudował się nieopodal rodziców i brata, którzy z pewnością wspierają go podczas codziennego życia. Jak sam przyznaje, to dla niego idealne miejsce na ziemi – spokojne, a niedaleko miasta.

Sandra Zmarzlik – wiek, dzieci, rodzina

Żona Bartosza Zmarzlika urodziła się w 1994 roku, ma więc 28 lat. Tym samym jest rok starsza od swojego partnera.

Para ma jedno dziecko – urodzonego w marcu 2021 roku chłopca, któremu rodzice dali na imię Antoni. Sportowiec wyznał, że narodziny dziecka były dla niego niesamowitym przeżyciem, podczas którego przeżył „coś wyjątkowego”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego? Poznajcie ich historię

Na zdjęciach ze wspólnych świąt Bożego Narodzenia cała rodzina Zmarzlików wygląda niezwykle uroczo. Niemal coroczną tradycją jest już dzielenie się przez nich uroczą wspólną fotografią przy choince.

Żona Bartosza Zmarzlika w mediach społecznościowych

Sandrę Zmarzlik można obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @sandrax94. Zamieszcza tam głównie fotografie z życia prywatnego – z mężem oraz dzieckiem. Dotąd zebrała już ponad 10,4 tys. obserwujących.

5/5 (liczba głosów: 8)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top