Connect with us
żona Bruno Fernandesa
Fot. Instagram @anaapinho_

Sport

Żona Bruno Fernandesa. Kim jest Ana Pinho?

Kim jest żona portugalskiego piłkarza, Bruno Fernandesa, Ana Pinho? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego oraz tego, czym zajmuje się na co dzień.

Kim jest żona Bruno Fernandesa?

Bruno Fernandes to portugalski piłkarz grający na pozycji pomocnika. Był uczestnikiem Mistrzostw Świata FIFA 2018 i 2022, finałów Ligi Narodów UEFA 2019 i UEFA Euro 2020. Od 2020 występuje w drużynie Manchester United. Uważany jest za jednego z najlepszych obecnych pomocników na świecie. Co wiadomo natomiast na temat jego życia prywatnego? Kim jest natomiast żona Bruno Fernandesa?

Żoną Bruno Fernandesa już od kilku lat jest Ana Pinho. Tak naprawdę na jej temat niewiele wiadomo. Nie należy ona bowiem do typu żon, które chcą brylować w mediach korzystając z popularności męża. Wprawdzie zamieszcza zdjęcia w sieci, ale dzieli się tylko zwykłą codziennością z rodziną.

Czym zajmuje się Ana Pinho?

Nie wiadomo choćby czy ukończeniu liceum studiowała. Nie znajdziemy też informacji na temat jej rodziców i ewentualnego rodzeństwa. Sama opisuje tylko, że miała radosne i spokojne dzieciństwo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Laura Zielińska. Kim jest piękna żona piłkarza Piotra Zielińskiego?

Wszystko wskazuje na to, że Ana Pinho zrezygnowała całkowicie z własnej kariery. Na co dzień jest więc pełnoetatową gospodynią domową. Z pewnością jest kochającą żoną i matką. Wspierała Fernandesa jeszcze kiedy grał we Włoszech, a następnie przenosił się z portugalskiego Sportingu CP do Manchesteru United. Regularnie pojawia się na Old Trafford, by oglądać grę Fernandesa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ana Pinho (@anaapinho_)

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma żona Bruno Fernandesa? Ana Pinho ma 28 lat, urodziła się bowiem 18 kwietnia 1994 roku w Boavista w Portugalii.

Bruno Fernandes i jego żona Ana chodzili do tej samej klasy w szkole w Boavista i właśnie tam się poznali. Mieli wówczas po 16 lat. Ślub wzięli natomiast 23 grudnia 2015 roku.

Kim są dzieci Bruno Fernandesa? Para ma dwoje pociech. Córka, Matilde urodziła się w 2017 roku, a syn, Goncalo w 2020 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ana Pinho (@anaapinho_)

Żona Bruno Fernandesa w mediach społecznościowych

Ana Pinho prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @anaapinho_, a obserwuje ją 127 tys. osób. Profil jest całkowicie prywatny, co potwierdza, że stroni ona raczej od sławy i rozgłosu. Zamiast choćby masy postów sponsorowanych jak to bywa w przypadku każdego większego konta, znajdziemy zwykłe codzienne zdjęcia, głównie z dziećmi.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top