Connect with us
żona Casemiro
Fot. Instagram @annamarianacasemiro

Sport

Żona Casemiro. Kim jest Anna Mariana Casemiro?

Kim jest żona brazylijskiego piłkarza Casemiro? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat Anny Casemiro.

Kim jest żona Casemiro?

Kim jest żona Casemiro, piłkarza reprezentacji Brazylii i drużyny Manchesteru United? To Anna Mariana Casemiro, z domu Ortega.

Anna Mariana zdała maturę w swoim rodzinnym mieście w Brazylii. Następnie przeniosła się na uniwersytet. Uzyskała tytuł licencjata z administracji biznesowej. Jednak od najmłodszych lat pasjonowała się modą i makijażem, co sprawiło, że postanowiła podążać za swoją pasją i wejść do branży i zostać wizażystką.

Wsparcie i miłość ze strony rodziny i męża napędzały jej pasję do rozwoju. Pracowała m.in. w firmie kosmetycznej NARS, a następnie rozwijała własny biznes. Trudno jednak jednoznacznie stwierdzić, czy obecnie wciąż rozwija się w tym zawodzie. Po jej aktywności w mediach społecznościowych można raczej przypuszczać, że póki co skupiła się na rodzinie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Robert Karaś. Kim jest nowy zawodnik Fame MMA?

Rodzina Anny Mariany Casemiro będąc typową brazylijską rodziną, również interesowała się piłką nożną. Od najmłodszych lat była więc fanką tego sportu. Nawet teraz interesuje się grą, aby dowiedzieć się o niej więcej. Często można zobaczyć ją na stadionach wspierającą swój kraj i męża w czasie meczów reprezentacyjnych i klubowych.

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Anna Casemiro? Partnerka piłkarze ma 33 lata, urodziła się bowiem 12 lipca 1989 roku w Itatiba w Brazylii. Oznacza to, że jest starsza od piłkarza o trzy lata. Ma trzy siostry, z którymi jest bardzo blisko i łączy je przyjaźń.

Jak wygląda historia miłości Casemiro z żoną? Poznali się kiedy Casemiro grał jeszcze w brazylijskim Sao Paulo. Spotykali się od 2011 roku, a ślub wzięli 28 lipca 2014 roku. Na luksusowym weselu bawiła się rodzina, przyjaciele i koledzy z drużyny Casemiro.

Para ma dwójkę dzieci – córkę Sarę urodzoną w 2016 roku i syna Caio urodzonego w 2021 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Casemiro (@casemiro)

 

Żona Casemiro w mediach społecznościowych

Żona Casemiro prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @annamarianacasemiro. Jej aktywność śledzi 386 tys. osób. Posty dodaje od czasu do czasu i dzieli się głównie zdjęciami z rodziną czy relacjami z podróży. Pojawiają się u niej także posty sponsorowane.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top