Connect with us
żona Karima Benzemy
Fot. Instagram @mimi_et_mina

Sport

Cora Gauthier. Kim jest żona Karima Benzemy?

Kim jest i czym zajmuje się żona Karima Benzemy? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze fakty na temat życia prywatnego i kariery zawodowej Cory Gauthier.

Kim jest żona Karima Benzemy?

Kim jest żona Karima Benzemy? To francuska modelka i blogerka modowa Cora Gauthier. Uczyła się w prywatnym liceum, a następnie studiowała w British School of Paris (jedyna akredytowana przez rząd Wielkiej Brytanii szkoła w całej Francji). Uzyskała tytuł licencjata sztuk pięknych na Uniwersytecie Paryskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Płacheta. Kim jest żona Przemysława Płachety?

Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w modelingu, który od zawsze był jej pasją. Aby rozwijać karierę przeprowadziła się nawet do Londynu. Co oczywiste, największą sławę zyskała dzięki związkowi ze znanym piłkarzem. Modelka jest ambasadorką i modelką kilku marek odzieżowych i biżuteryjnych we Francji. W przeszłości pracowała m.in. dla Zary, Diora i Simona Millera przy promocji ich produktów.

Wiek, rodzina, dzieci

Cora Gauthier ma 33 lata, urodziła się 11 kwietnia 1989 roku na Martynice we Francji.

Para poznała się w Dubaju w grudniu 2015 roku. Wkrótce zaczęli się spotykać i modelka zdecydowała się przeprowadzić do Madrytu. Ślub wzięli zaledwie rok po pierwszym spotkaniu, w grudniu 2016 roku, prawdopodobnie w Londynie. Mają syna Ibrahima urodzonego w maju 2017 roku. Poza tym piłkarz ma jeszcze córkę z poprzedniego związku.

Mimo związku ze znanym piłkarzem, który przyniósł modelce znaczną rozpoznawalność, ta wciąż stara się utrzymywać jak najwięcej szczegółów prywatnego życia w tajemnicy. Nie słychać też o niej zbyt często w mediach, oboje nie zamieszczają wspólnych zdjęć w swoich mediach społecznościowych. „To nasza prywatna sprawa. Zawsze tak było. Nie lubię być w centrum uwagi ani w telewizji” – stwierdziła w jednym z wywiadów Cora Gauthier.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karim Benzema (@karimbenzema)

Żona Karima Benzemy w mediach społecznościowych

Cora Gauthier prowadzi profil na Instagramie. Jest tam obecna pod nazwą @its_me_co. Obserwuje ją 119 tys. osób, jednak w tej chwili konto ma status prywatnego. Większość zamieszczanych zdjęć dotyczy współprac z markami, reklam i mody, czasem dodaje też prywatne fotografie, głównie z synem.

 

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top