Connect with us
żona Karola Kłosa
Fot. Instagram @_dzicka

Sport

Żona Karola Kłosa. Kim jest Aleksandra Kłos?

Kim jest i czym zajmuje się żona siatkarza Karola Kłosa? W tym newsie poznacie wszystkie najważniejsze informacje o Aleksandrze Kłos.

Kim jest żona Karola Kłosa?

Kim jest żona Karola Kłosa? To Aleksandra Kłos, z domu Dudzicka. Skończyła finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ale nigdy tak naprawdę nie pracowała na dłużej w zawodzie. Jak przyznała, staż po studiach pokazał jej, że praca w finansach nie przynosi jej satysfakcji.

Natomiast niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie informacją, że po kilku latach od zakończenia edukacji zdecydowała o powrocie na studia. Tym razem będzie studiować fizykę.

Czym zajmuje się obecnie?

Obecnie można powiedzieć, że żona Karola Kłosa wciąż szuka swojej ściezki w życiu, sama tego nie ukrywa. Dawniej była aspirującą YouTuberką. Jej kanał subskrybowało ponad 10 tysięcy osób. Dodawała tam filmy o różnej tematyce, głównie tutoriale makijażowe i recenzje kosmetyków. Jakiś czas usunęła wszystkie filmy z kanału.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Michał Lewandowski. Kim jest chłopak coraz bardziej znanej lekkoatletki Pauliny Ligarskiej?

Poza tym była też blogerką, a jego bloga znajdziemy pod adresem dzickablog.pl. W jednym z wpisów wyjaśniła, że zrezygnowała z YouTuba, bo nigdy nie czuła się swobodnie przed kamerą i wielokrotnie musiała przełamywać się, aby nagrać film. Za sprawą „kryzysu twórczego” skasowała także wpisy na blogu. Później powróciła jednak do blogowania, ale dodała tylko kilka wpisów i od stycznia 2022 roku nie publikuje już postów. Obecnie skupia się na prowadzeniu swojego Instagrama, który również dotyczy przede wszystkim tematyki makijażowej.

Próbowała także swoich sił w tworzeniu własnej marki z kosmetykami do makijażu – VAV BEAUTY. Miały to być produkty bardzo dobrej jakości, w przystępnej cenie. Po trzech latach  samodzielnego prowadzenia biznesu okazało się jednak, że dalsza próba utrzymania się na konkurencyjnym rynku jest po prostu nieopłacalna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Kłos (@_dzicka)

Wiek, rodzina, dzieci

Aleksandra Kłos ma 30 lat, urodziła się 21 sierpnia 1991 roku. Pochodzi z Otwocka Wielkiego, wsi położonej w województwie mazowieckim.

Z Karolem Kłosem są parą od czasów licealnych, natomiast ślub wzięli w lipcu 2017 roku. Para nie ma dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Kłos (@_dzicka)

Żona Karola Kłosa w mediach społecznościowych

Na Instagramie Aleksandrę Kłos znajdziemy pod nazwą @_dzicka, a profil na ten moment śledzi 43,8 tys. obserwujących. Oprócz wpisów dotyczących tematyki beauty, znajdziemy tam także posty sponsorowane. Od czasu do czasu dzieli się także zdjęciami prywatnymi, w szczególności chętnie pokazuje fotografie z zagranicznych podróży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Kłos (@_dzicka)

 

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top