Connect with us
żona łukasza skorupskiego
Fot. Instagram @mrs.matilderossi

Sport

Kim jest żona Łukasza Skorupskiego? To piękna i znana Włoszka

Kim jest zjawiskowa żona Łukasza Skorupskiego? To Matilde Rossi, którą obecnie można nazwać influencerką. W tym newsie przedstawiamy wszystkie informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest żona Łukasza Skorupskiego?

Kim jest żona Łukasza Skorupskiego? To piękna Matilde Rossi, influencerka i była modelka. Pochodzi z Cagliari na Sardynii we Włoszech.

Kobieta podobno ukończyła studia biologiczne i planowała zostać weterynarzem. Ostatecznie jednak zdecydowała się na karierę modelki, co nie może dziwić biorąc pod uwagę jej aparycję. „Głębokie” oczy i zapierające dech w piersiach ciało nie uszły uwadze wielkim domom mody. Brała udział m.in. w sesjach dla Dolce & Gabbana.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest żona Arkadiusza Recy? Kasia Reca podbija serca kibiców

Zanim jednak do tego doszło, pracowała w… zakładzie dentystycznym. Jej ojciec jest stomatologiem i córka pomagała mu, zanim rozpoczęła karierę modelki.

Po rezygnacji z kariery modelki można ją nazwać influencerką. Obecnie jest ambasadorką włoskiego sklepu internetowego Prozis, odpowiednika polskiego Allegro.

Jest wielką miłośniczką psów. Ma nawet specjalną licencję pozwalającą jej trenować te zwierzęta. Jej ulubioną rasą psa jest cane corso.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Matilde Rossi (@mrs.matilderossi)

Związek z bramkarzem reprezentacji Polski

Łukasz Skorupski gra we Włoszech od lipca 2013 roku, kiedy to przeniósł się do AS Roma z Górnika Zabrze. Swoją życiową miłość poznał jednak będąc zawodnikiem kolejnego klubu – Empoli. Stało się to w 2015 roku, a powszechnie znane są także kulisy początku związku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest piękna żona Krzysztofa Piątka, Paulina Piątek?

Piłkarz w trakcie kilku dni wolnego pojechał do Rzymu na imprezę u znajomych, na której znajdowała się także Matilde Rossi. Para wpadła w sobie w oko i zaczęła romansować – na początku tylko w mediach społecznościowych. Potem umówili się na kawę i tak już zostało. „Ja wtedy nawet nie szukałem i nie chciałem dziewczyny. Pomyślałem jednak, że ładna, to się spotkam” – przyznał później Skorupski w rozmowie z weszlo.com.

W Internecie nie można znaleźć wielu informacji dotyczących zaręczyn pary, które odbyły się w 2016 roku. Wiele wiadomo za to o ślubie i weselach, które miały miejsce rok później – w 2017 roku. Tak, weselach, bowiem odbyły się dwie uroczystości. Pierwsza w Cagliari na Sardynii, a druga w Polsce, w pięciogwiazdkowym hotelu nad Jeziorem Różnowskim niedaleko Nowego Sącza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Matilde Rossi (@mrs.matilderossi)

Wiek, rodzina, dzieci

Żona Łukasza Skorupskiego urodziła się w 1993 roku, ma więc 29 lat. Tym samym jest o dwa lata młodsza od swojego partnera.

Para ma jedno dziecko. To urodzony w maju 2018 r. syn, któremu dali na imię Leonardo. Modelka przy okazji ciąży i pierwszego dziecka zrezygnowała z dalszej pracy w branży i skupiła się na życiu prywatnym. Wychowuje syna oraz pomaga mężowi w karierze piłkarskiej. Nie od dziś wiadomo, że za sukcesem każdego sportowca stoi najbliższa jego sercu kobieta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ŁUKASZ SKORUPSKI (@lukaszskorupski28)

Żona Łukasza Skorupskiego w mediach społecznościowych

Matildę Rossi możecie przede wszystkim obserwować na Instagramie. Jest tam obecna jako @mrs.matilderossi i zebrała już 235 tysięcy obserwujących. W tym kontekście warto zauważyć, że jest znacznie popularniejsza od swojego męża, który w tym serwisie społecznościowych ma niecałe 30 tysięcy obserwujących. Trudno się jednak temu dziwić.

Publikuje głównie zdjęcia z życia prywatnego oraz współprace reklamowe. Na wielu zdjęciach pokazuje swoją zjawiskową figurę w bikini, potwierdzając że mogłaby wrócić do zawodu modelki lada dzień.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ŁUKASZ SKORUPSKI (@lukaszskorupski28)

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top