Connect with us
żona michała kubiaka
Fot. Instagram @itsmoniaaa

Sport

Monika Kubiak – kim jest żona znanego siatkarza Michała Kubiaka?

Kim jest i czym się zajmuje żona Michała Kubiaka? W tym newsie dowiecie się wszystkiego o Monice Kubiak, która skradła serce znanego siatkarza.

Kim jest żona Michała Kubiaka?

Kim jest żona Michała Kubiaka? O wybrance serca znanego siatkarza wiadomo naprawdę niewiele, bowiem oboje  chronią prywatność swojej rodziny. W tym newsie zebraliśmy wszystkie znane informacje na temat kobiety.

Para poznała się jeszcze w czasach szkolnych w Wałczu, a miłość – jak widać – przetrwała próbę czasu. Michał Kubiak miał wtedy 14 lat i jak sam przyznał w rozmowie z „Logo”, w ich zapoznaniu nie było romantyzmu. Siatkarz wyznał bowiem, że dokuczał swojej wybrance serca, ale w myśl zasady „kto się czubi, ten się lubi” po kilku miesiącach zaczęli się spotykać i tak już zostało.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Wilfredo Leona - kim jest partnerka siatkarza, Małgorzata Leon?

Życiowa partnerka sportowca co prawda nigdy zawodowo nie grała w siatkówkę, ale mocno się nią interesuje. Duża wiedza o siatkówce z pewnością pomaga parze we wzajemnych relacjach.

Kobieta studiowała filologię angielską, a następnie pracowała w szkole i udzielała korepetycji. Ze względu na bezlitosne życie siatkarza „na walizkach” i w wielu krajach, zrezygnowała jednak ze swojej zawodowej kariery. To godne zauważenia poświęcenie. Oboje stwierdzili bowiem, że związek na odległość nie ma sensu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ania Skowrońska (@skowrography)

Związek z siatkarzem

O ich zaręczynach i ślubie naprawdę niewiele wiadomo. Wiadomo jedynie, że cywilna uroczystość odbyła się w Wałczu tylko w obecności świadków, a samo wesele w kilkunastoosobowym gronie odbyło się… na Malediwach. To z pewnością musiała być niezapomniana impreza.

Jasne jest, że mocno się kochają. Siatkarz w wywiadzie z magazynem „Pani” wyznał, że Monika najbardziej lubi z nim rozmawiać, kiedy… leżą w łóżku, a on jest bardzo zmęczony i chce już spać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Kubiak (@itsmoniaaa)

Żona Michała Kubiaka – wiek, rodzina, dzieci

Kobiet o wiek się nie pyta, ale poszukaliśmy, ile lat ma Monika Kubiak. Tak naprawdę jednak nic nie udało się ustalić.

Para ma dwie urocze córki – starszą Polę (ur. 2014) i młodszą Zoję (ur. 2017). Michał Kubiak w wyżej wspomnianym wywiadzie przyznał, że dzieci to jego największy skarb.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Kubiak (@itsmoniaaa)

Monika Kubiak w mediach społecznościowych

Życie Moniki Kubiak możecie obserwować na Instagramie. Jest tam obecna jako @itsmoniaaa i do tej pory zebrała nieco ponad 4,5 tys. obserwujących. Nie zamieszcza zdjęć zbyt często, ale możecie liczyć na kilka prywatnych fotografii rocznie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Kubiak (@itsmoniaaa)

4.9/5 (liczba głosów: 8)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top