Connect with us
żona pawła zatorskiego
Fot. Instagram @agaludi

Sport

Agnieszka Zatorska (Ludkiewicz) – kim jest żona Pawła Zatorskiego?

Kim jest i czym się zajmuje żona Pawła Zatorskiego? W tym newsie dowiecie się wszystkiego o Agnieszce Zatorskiej, która rozkochała w sobie libero reprezentacji Polski w siatkówce.

Kim jest żona Pawła Zatorskiego?

Kim jest żona Pawła Zatorskiego? To Agnieszka Zatorska, z domu Ludkiewicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Monika Kubiak - kim jest żona znanego siatkarza Michała Kubiaka?

Kobieta ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje jako lekarz pediatra w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Jej praca jest więc niezwykle odpowiedzialna. Co by nie mówić, znacznie bardziej niż jego męża.

Choć Agnieszka Zatorska dba o swoją prywatność, wiadomo również, że wcześniej zajmowała się tańcem towarzyskim.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Zatorska (@agaludi)

Związek z Pawłem Zatorskim

Para jest ze sobą związana już ponad 10 lat. O tym jak bardzo się kochają, świadczą chociażby wpisy w social media co jakiś czas. „3 lata temu zostałam Twoją Żoną Kochanie i myślę, że Prawdziwa Miłość to najlepsze co nam się może w życiu przytrafić i co należy celebrować. Nie tylko od święta, ale każdego dnia” – napisała na Instagramie przy okazji trzeciej rocznicy ślubu.

A ślub wzięli 10 września 2016 roku. Najpierw odbyła się uroczystość w kościele, a następnie zabawa weselna w Willi Impresja w Pabianicach. Piękny teledysk z obu wydarzeń można bez problemu zobaczyć poniżej za sprawą zatrudnionego przez parę kamerzysty.

Żona Pawła Zatorskiego – wiek, rodzina, dzieci

W metrykę kobiet się nie patrzy, więc tym łatwiej poinformować, że nie znaleźliśmy wieku kobiety. Wydaje się jednak, że jest ona nieco młodsza od swojego partnera.

Para ma dwójkę dzieci – synów Samuela oraz Maksymiliana. Pierwszy urodził się w sierpniu 2017 roku, a drugi przyszedł na świat w lipcu 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paweł Zatorski (@pawelzati)

Agnieszka Zatorska w mediach społecznościowych

Żona Pawła Zatorskiego prowadzi publiczny profil w serwisie Instagram, gdzie jest obecna jako @agaludi. Do tej pory zebrała już całkiem imponującą ilość 26 tysięcy obserwujących. Można wręcz powiedzieć, że kobieta jest influencerką, bowiem od czasu do czasu zamieszcza wpisy z lokowaniami produktu. Poza tym niezbyt często, ale jednak regularnie, dzieli się z innymi swoim życiem prywatnym.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć pięknej partnerki Pawła Zatorskiego.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.7/5 (liczba głosów: 8)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top