Connect with us
żona Piotra Nowakowskiego
Fot. Instagram @ pit_nowakowski

Sport

Żona Piotra Nowakowskiego – kim jest Aleksandra Nowakowska?

Kim jest Aleksandra Nowakowska? W tym newsie dowiecie się co wiadomo o żonie znanego polskiego siatkarza, Piotra Nowakowskiego.

Kim jest żona Piotra Nowakowskiego?

Kim jest żona Piotra Nowakowskiego? To Aleksandra Nowakowska (z domu Wilczewska). Mimo, że pojawia się często na Instagramowym profilu siatkarza, tak naprawdę niewiele o niej wiemy. Kobieta pochodzi z okolic Trójmiasta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Nowakowski (@pit_nowakowski)

Para poznała się w… Internecie. Nowakowski napisał do niej wiadomość, gdy zorientował się że podglądała jego profil i od tego wszystko się zaczęło. Na rozmowach spędzali długie godziny. – Typowa znajomość internetowa z dreszczykiem na plecach. Pisaliśmy do siebie, z czasem coraz bardziej intensywnie, do tego stopnia, że na rozmowach internetowych na Naszej Klasie i na równie archaicznym Gadu-Gadu zarywaliśmy noce – stwierdziła Nowakowska w wywiadzie dla magazynu „Prestiż”.

Przez pierwsze lata żyli w związku na odległość. Dopiero gdy kobieta skończyła studia magisterskie w Gdańsku, przeniosła się do Rzeszowa, bowiem Nowakowski występował wówczas w Asseco Resovii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Monika Kubiak - kim jest żona znanego siatkarza Michała Kubiaka?

Chociaż obecnie środkowy reprezentacji Polski występuje w zespole Projekt Warszawa, mają mieszkanie w Gdańsku i to w tym mieście chcieliby zamieszkać już na stałe po zakończeniu kariery siatkarza. Nie wiemy natomiast, czy kobieta pracuje zawodowo. W związku z częstą zmianą miejsca zamieszkania partnerki sportowców mają pod tym względem bardzo utrudnione życie. Zwłaszcza wtedy, kiedy dodatkowo głównie na ich głowie pozostaje opieka nad dziećmi i zadbanie o dom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Nowakowski (@pit_nowakowski)

 

Żona Piotra Nowakowskiego – wiek, rodzina, dzieci

Aleksandra Nowakowska urodziła się 1 listopada 1988 roku, ma więc 32 lata.

Para ślub wzięła 25 lipca 2015 roku, po 6 latach znajomości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Nowakowski (@pit_nowakowski)

Para ma córkę Oliwię urodzoną 12 czerwca 2017 roku. Z powodu narodzin córki Nowakowski zrezygnował nawet z gry w kadrze Polski w sezonie 2017 – chciał pomóc żonie w opiece nad dzieckiem.

Po częstotliwości dodawania zdjęć córki na Instagramie, możemy się domyślić, że jest ona dla siatkarza oczkiem w głowie. Niedawno obchodziła czwarte urodziny, o czym siatkarz nie zapomniał przypomnieć w swoich mediach społecznościowych.

Wszystkiego najlepszego najsłodsza 4latko ever 😇❤️🎉🎂🐱🌈⭐️ Kocham Cię 👧🏼🥰❤️ – napisał w poście na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Nowakowski (@pit_nowakowski)

 

Aleksandra Nowakowska w mediach społecznościowych

Aleksandra Nowakowska prowadzi profil na Instagramie – @nowaola. Obserwuje ją niespełna 450 osób. Dotąd dodała ponad 2400 zdjęć, widać więc, że jest bardzo aktywna w serwisie. Niestety mamy złą wiadomość dla zainteresowanych obserwowaniem profilu żony siatkarza – konto jest prywatne, a kobieta raczej nie przyjmuje do grona obserwujących nieznajomych.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć pięknej partnerki siatkarza z rodziną.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 7)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top