Connect with us
żona Sławomira

Kultura

Żona Sławomira. Kim jest Magdalena Kajrowicz znana jako Kajra?

Sławomir to popularny gwiazdor rock-polo, któremu od lat na scenie towarzyszy żona Magdalena Kajrowicz. Co wiadomo na jej temat? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na jej temat.

Kim jest żona Sławomira?

Kim jest żona piosenkarza Sławomira Zapały? To Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra. Jest aktorką telewizyjną i filmową, w ostatnich latach rozwijającą także karierę piosenkarki. W 2007 roku ukończyła Wydział Aktorski na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Kariera zawodowa

Pierwsze kroki w karierze aktorki Magdalena Kajrowicz stawiała w czasie studiów. Zagrała w produkcjach takich reżyserów jak Agnieszka Holland, Janusz Majewski i Michał Kwieciński.

Można było ją oglądać w kilku popularnych polskich serialach, takich jak „Czas honoru”, „Hotel 52”, „Trzeci oficer”, „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty” czy „Na dobre i na złe”. Były to jednak głównie role epizodyczne. Poza tym zagrała też w kilku produkcjach bollywoodzkich, a w latach 2005 – 2009 była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Zenka Martyniuka. Kim jest Danuta Martyniuk?

Odkąd kariera Sławomira nabrała rozpędu, skupia się głównie na towarzyszeniu mu na scenie, a także w teledyskach. Okazuje się, że na pomysł o wykreowaniu postaci scenicznej o pseudonimie Sławomir wpadła właśnie ona. – Gdyby nie moja żona, to nie byłoby Sławomira, bo to ona nauczyła mnie pracowitości. Zapalam się szybko, bardzo mnie coś cieszy, a potem nagle odpuszczam. Dopiero Kajra nauczyła mnie, że nie wolno odpuszczać, tylko trzeba doprowadzać sprawy do końca. Trzeba po prostu ciężko pracować, bo bez tego się nie da – wyznał Sławomir w wywiadzie dla „Faktu”

Zadebiutowali w 2015 roku utworem „Magiera” z teledyskiem, w którym wystąpiła m.in. Ewa Kasprzyk. Utwór cieszył się dużym zainteresowaniem, ale prawdziwym hitem stał się singiel wydany dwa lata później „Miłość w Zakopanem”. Utwór do dziś zebrał w serwisie YouTube ponad 239 milionów wyświetleń. Od tamtej pory cieszą się niesłabnącą popularnością, występują nie tylko w Polsce, ale i za granicą – grali koncerty m.in. w Chicago czy Nowym Yorku.

 

W 2021 roku wzięła udział w 12. edycji programu „Taniec z gwiazdami” i dotarła aż do samego finału, ostatecznie przegrywając z Piotrem Mrozem starcie o Kryształową Kulę.

Wiek, rodzina

Magdalena Kajrowicz ma 37 lat, urodziła się bowiem 27 kwietnia 1984 roku w Wałbrzychu.

Ze Sławomirem poznali się jeszcze w trakcie studiów w krakowskiej szkole teatralnej, ale przez długi czas łączyły ich tylko relacje koleżeńskie. Zaskakujące jest, że parą zostali dopiero kilka lat później dzięki przypadkowemu spotkaniu w… USA. Kajrowicz pracowała tam jako kelnerka i obsługiwała piosenkarza. Podobno początkowo mężczyzna jej nie poznał. Do Polski wrócili już jako para.

Zaręczyli się w 2010 roku, a ślub wzięli rok później w górskiej miejscowości Koninki. Mają syna Kordiana urodzonego w 2016 roku.

Żona Sławomira w mediach społecznościowych

Magdalena Jarowicz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @superkajra. Profil obserwuje 114 tys. osób. Artystka dodaje tam dość regularnie wpisy, ale koncentruje się głównie na sferze zawodowej.

5/5 (liczba głosów: 7)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top