Connect with us
żona tomasza kędziory
Fot. Instagram @tkedziora94

Sport

Żona Tomasza Kędziory. Kim jest piękna Wiktoria Stecyk?

Kim jest żona Tomasza Kędziory? W tym newsie przedstawiamy piękną partnerkę piłkarza, Wiktorię Stecyk. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o kobiecie oraz o jej związku ze sportowcem.

Kim jest żona Tomasza Kędziory?

Kim jest żona Tomasza Kędziory? To Wiktoria Stecyk, której zawód nie jest jednak znany, choć biorąc pod uwagę jej figurę z pewnością mogła by sobie poradzić w modelingu. Pomimo polsko brzmiącego nazwiska kobieta pochodzi z Ukrainy. Urodziła się w Kijowie, gdzie studiowała też na Uniwersytecie Borysa Hrinczenki.

„Dopóki nie poznałam Tomasza, nie interesowałam się piłką nożną. W mojej rodzinie po prostu rzadko oglądano mecze” – powiedziała Stecyk w rozmowie ze „Szpilkami na trybunach”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest dziewczyna Jakuba Modera? Poznajcie Agatę Dębską

„Na co dzień pomagam Tomaszowi w przestrzeganiu diety i gotowaniu. Oczywiście staram się go również słuchać, pomagać mu rozwiązywać problemy i pocieszać go, gdy jest zdenerwowany. Dodatkowo wspieram go również podczas meczów, dopingując go na trybunach lub przed telewizorem” – dodała. Taka partnerka to z pewnością wielki skarb dla piłkarza.

Para wzbudza spore zainteresowanie na Ukrainie. Niech świadczy o tym obecność w niezwykle popularnym programie „Świeckie życie”. Żebyśmy nie byli gołosłowni, to dodajmy, że kanał YouTube programu subskrybuje 487 tysięcy osób. Opowiadali w nim o swojej miłości, co możecie zobaczyć w poniższym nagraniu.

Od kiedy para jest razem?

Latem 2017 roku Tomasz Kędziora przeniósł się z Lecha Poznań do Dynama Kijów. Dlaczego o tym piszemy? Bowiem wkrótce po tym zdarzeniu doszło do zapoznania się piłkarza z modelką. „Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych. Tomasz znalazł mnie na Instagramie i tam zaczęliśmy się komunikować” – powiedziała w wyżej wspomnianej rozmowie ze „Szpilkami na trybunach”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dziewczyna Kamila Jóźwiaka - kim jest piękna Olga Hassan-Bartz?

Do zaręczyn doszło nieco ponad trzy lata później, w ostatni dzień 2020 roku. Mężczyzna musiał więc dojrzeć do tej życiowej decyzji. W dzisiejszych czasach wiele znanych osób oświadcza się już po kilku miesiącach znajomości, więc śmiało można powiedzieć, że w tym przypadku to stuprocentowo przemyślana decyzja. Para spędzała Nowy Rok w Dubaju, a piłkarz za pomocą Instagrama pochwalił się zaręczynami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kędziora (@tkedziora94)

Do ślubu doszło natomiast we wrześniu 2021 roku. Ceremonia odbyła się w luksusowym Fairmont Grand Hotel w Kijowie. Panna młoda wyglądała oszałamiająco. Bardzo krótka suknia ślubna w połączeniu z jej długimi nogami i wysokimi szpilkami zrobiły porażające wrażenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kędziora (@tkedziora94)

Wiek, rodzina, dzieci

Niestety nie jest znany wiek kobiety. Wydaje się jednak, że jest ona nieco młodsza od swojego partnera, który urodził się w 1994 roku. Para póki co nie ma dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kędziora (@tkedziora94)

Żona Tomasza Kędziory w mediach społecznościowych

Życie kobiety możecie obserwować na Instagramie, ale tylko pod warunkiem, że zaakceptuje waszą prośbę. Obecna jest tam jako @s__viktoria___ i zebrała już ponad 11 tysięcy obserwujących. Jej popularność rzecz jasna znacząco wzrosła w ostatnich latach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kędziora (@tkedziora94)

4.8/5 (liczba głosów: 11)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top