Connect with us
Zusje Fame MMA 12
Fot. Instagram @zusjeofficial

Sport

„Zusje” z Fame MMA. Kim jest jedna z najlepszych zawodniczek federacji?

Fame MMA cieszy się obecnie ogromną popularnością. W oktagonie możemy ujrzeć co raz mniej osób, które popularnością przebijają samą federację. Jedną z gwiazd, która jeszcze to robi, jest Kamila „Zusje” Smogulecka. Kim jest ta zjawiskowa kobieta, której zasięgi wybiegają daleko poza ośmiokątną klatkę?

Jedyna, wyjątkowa

„Zusje” Fame MMA i wszystko związane z otoczeniem tejże federacji zna na wylot, bowiem jest jedną z pierwszych kobiet, które pojawiły się w federacji. Kamila Smogulecka, o której mowa, błyskawicznie stała się ulubienicą tysięcy fanów śledzących rozwój frekowego mma w Polsce. Cała przygoda ze sportem jest dla młodej kobiety nie tylko szansą na spróbowanie czegoś nowego, ale i możliwością zerwania z przeszłością, w której 26-latka imprezowała i brała narkotyki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @zusjeofficial

 

Kobieta z tym jednak skończyła, przeszła sukcesywną terapię i już na długo przed pierwszym pojedynkiem w mma była „czysta”. Między innymi dzięki temu wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek.

Zanim piękna Kamila „Zusje” Smogulecka trafiła do federacji, występowała w teledyskach Donatana, a najbardziej znana jest oczywiście z tego stworzonego na potrzeby utworu „My Słowianie”. Była również aktorką w filmie o tytule „Obietnica”. Wtedy używała jeszcze swojego imienia artystycznego Luxurii Astaroth. To wszystko jest jednak przeszłością, a dla „Zusje” Fame MMA stało się priorytetem numer jeden.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Damian Żebrowski. Kim jest śpiewak operowy i głos oktagonu Fame MMA?

Sława związana z freak fightami zachęciła ją do spróbowania swoich sił w muzyce. 26-latka wyprodukowała piosenkę Marshmallow, która stała się hitem, a na samym YouTube została odtworzona ponad 3,5 miliona razy.

 

„Zusje” w Fame MMA

Dla „Zusje” Fame MMA to część życia codziennego. To dlatego, że 26-latka jest zawodniczką federacji już od 2 lat. Pierwszy raz fani federacji zobaczyli ją na gali Fame MMA 5 w październiku 2019 roku. To właśnie wtedy weszła do oktagonu wraz z Martą „Linkimaster” Linkiewicz, która wyzwała ją do pojedynku. Starcie pań zostało walką wieczoru kolejnej gali zaplanowanej na 28 marca 2020 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marta Linkiewicz - kim jest influencerka i gwiazda Fame MMA?

Pojawienie się koronawirusa mocno pokrzyżowało te plany, ale ostatecznie gala odbyła się w pierwotnym terminie w pustym studiu telewizyjnym. Main Event zdecydowanie spełnił pokładane w nim oczekiwania. Zawodniczki zaprezentowały się z najlepszej strony na pełnym dystansie dziewięciu minut. Zwyciężczynią walki została „Linkimaster”, ale jej rywalka również zasłużyła na uznanie. 26-latka szybko zaskarbiła sobie wsparcie fanów, którzy podczas kolejnej walki na Fame MMA 8 bezgranicznie trzymali jej stronę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Monika Laskowska - co wiadomo o dziennikarce znanej z mma?

To właśnie na tej gali Kamila „Zusje” Smogulecka po raz pierwszy wygrała, szybko pokonując Dagmarę Szewczyk. Zawiłości w federacji sprawiły, że kobieta niespodziewanie stała się pretendentką do pasa. Aby o niego zawalczyć, musiała jeszcze stawić czoła Kamili „Kamiszce” Wybrańczyk. Niestety w tym pojedynku Zusje zaprezentowała się dotychczasowo najgorzej i to jej rywalka zmierzyła się z Martą Linkiewicz o mistrzostwo wśród kobiet.

 

Na najbliższej gali 26-latka będzie chciała wrócić na zwycięskie ścieżki. Na jej drodze staje Marta „Martirenti” Rentel. Dla „Zusje” Fame MMA 12 stawia zupełnie nowe wyzwanie. Kamila Smogulecka po raz pierwszy zawalczy przy publiczności. Dlatego właśnie niezwykle ciekawym jest to, jak obecność ludzi wpłynie na jej umiejętności.

Kamila Smogulecka – wiek, wzrost, waga, rodzina, korzenie

Kamila „Zusje” Smogulecka urodziła się 12 października 1995 roku, więc obecnie ma 26 lat.

Kobieta przyszła na świat w Łodzi, ale nie każdy o tym wie. Bardzo wiele osób błędnie wnioskuje, że pochodzi ona z Rosji bądź z Ukrainy. A to dlatego, że posiada wschodnie rysy twarzy, a przede wszystkim biegle mówi w języku rosyjskim, jak i ukraińskim. Wszystko sprowadza się jednak do jej korzeni. Jedna z jej babć pochodzi z Ukrainy, a druga jest w połowie Chinką, w połowie Rosjanką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @zusjeofficial

 

Aby poznać jej atrybuty, musimy cofnąć się do marca 2021 roku i ważenia przed Fame MMA 9. „Zusje” wniosła wtedy na wagę 60,3 kg. To oczywiście zmieni się przy okazji kolejnej gali. Wzrost pozostanie jednak ten sam. Piękna kobieta mierzy 173 cm.

„Zusje” Fame MMA w mediach społecznościowych

Dla „Zusje” Fame MMA stało się trampoliną do sukcesu medialnego. Kobieta jest obecnie jedną z najpopularniejszych osób, które biją się w federacji. Dzieje się tak głównie dlatego, że zainteresowanie jej walkami wykazują nie tylko Polacy. 26-latka przyciągnęła rzeszę fanów ze wschodu, gdzie sięgają je korzenie rodzinne. Żeby to zobaczyć, wystarczy przyjrzeć się różnorodności narodowej, która objawia się w komentarzach na jej Tik Toku oraz Instagramie.

@zusjeofficialBoredddddd♬ Squid Game – Carrot

26-latka jest więc niczym kura znosząca złote jajka dla Wojtka Goli oraz „Boxdela”. A to dlatego, że przynajmniej część jej zagranicznych fanów wykupi PPV, by zobaczyć swoją ulubienicę w oktagonie. Przy okazji dwunastej gali może to być naprawdę spora grupa osób, bowiem na ten moment profil @zusjeofficial na Instagramie odwiedza już 2,5 miliona obserwujących. Jeszcze lepiej jest na jej oficjalnym TikToku, który śledzi zawrotne 4,1 miliona użytkowników aplikacji. Wrzucane przez nią krótkie filmy zostały polubione 30 milionów razy.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć pięknej Kamili Smoguleckiej.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top