Connect with us
zwrot deichmann

Porady

Zwrot w sklepie Deichmann – jak wygląda? Czy potrzebny jest paragon?

Deichmann – jak wygląda zwrot w popularnym sklepie obuwniczym? Ile czasu mamy na zwrot i jakie warunki trzeba spełnić? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Deichmann zwrot. Zakupy w sklepie stacjonarnym

Ile dni na zwrot w Deichmannie? W przypadku zakupów w stacjonarnych sklepach Deichmann każdorazowo przysługuje nam 30 dni na zwrot produktów. Zwrotu towaru można dokonać w terminie 30 dni od daty zakupu.

Zwracane produkty nie powinny nosić śladów użytkowania, posiadać oryginalne metki i pudełka. Zwrotu można dokonać w dowolnym sklepie Deichmann na terenie kraju okazując dowód zakupu jak paragon czy faktura. Jeżeli natomiast posiadamy kartę programu Deichmann PLUS, dowód zakupu nie jest konieczny – wystarczy okazać karę, na której zarejestrowano zakup.

Zwrot należności dokonany zostanie przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został użyty przy zakupie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
CCC - jak wygląda zwrot? Ile dni i czy można bez rachunku?

Zwrot zakupów ze sklepu internetowego

Również w przypadku zakupów online przysługuje nam prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 30 dni od daty zakupu (a nie dostarczenia przesyłki). Towary muszą być oczywiście w nieużywane, z kompletem metek i w oryginalnym opakowaniu.

Zwrotu zakupów online z Deichmanna można dokonać na dwa sposoby. Prostszy z nich to zwrot w dowolnym naszym sklepie stacjonarnym na terenie Polski na podstawie dowodu zakupu. W tym przypadku na miejscu zostanie dokonany zwrot płatności w takiej formie, w jakiej było opłacone zamówienie.

Zwracany towar możemy też odesłać do magazynu Deichmann. Niestety sklep nie oferuje darmowych zwrotów, więc za taką przesyłkę zwrotną trzeba zapłacić. Do paczki należy dołączyć formularz odstąpienia od umowy, który w przypadku płatności za pobraniem, powinien także zawierać numer rachunku bankowego, na który ma nastąpić zwrot płatności. Po dostarczeniu przesyłki do magazynu, na maila dostaniemy potwierdzenie zwrotu.

Zwrot należności następuje automatycznie na konto, z którego dokonano płatności w terminie do 14 dni od przyjęcia paczki. W przypadku płatności za pobraniem, zwrot płatności wysyłany jest na numer rachunku bankowego, który wpisano w formularzu odstąpienia od umowy.

3.5/5 (liczba głosów: 13)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top