Connect with us
zwrot medicine

Porady

Zwrot Medicine – jak wygląda, ile dni na zwrot, czy konieczny jest paragon?

Medicine – jak wygląda zwrot w tym sklepie odzieżowym? Ile czasu mamy na zwrot i jakie warunki trzeba spełnić? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Medicine zwrot. Zakupy stacjonarne

Ile dni na zwrot w sklepach Medicine? Sklep się stał niezwykle popularny w ostatnich latach i pojawia się w coraz większej ilości miejsc w Polsce. Każdorazowo w przypadku zakupu towarów w salonach stacjonarnych przysługuje nam 30 dni na zwrot. Zwrotom nie podlegają tylko biżuteria, bielizna, maski i książki.

Zwracane produkty nie powinny nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalnie przymocowane metki. Takiego zwrotu można dokonać w dowolnym sklepie stacjonarnym regularnym i outletowym, bez względu na to, gdzie dokonano zakupu. Zwracając towar trzeba też okazać paragon fiskalny lub fakturę VAT, a w przypadku płatności kartą płatniczą wydruk potwierdzenia z terminala.

Zwrot należności za produkty następuje tym samym sposobem, w jaki dokonano płatności, z zastrzeżeniem dwóch wyjątków. W przypadku płatności bonami Sodexo lub innymi bonami pieniężnymi, zwrot należności następuje w gotówce, podobnie jak w przypadku płatności kartą podarunkową.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Zwrot w sklepie Deichmann – jak wygląda? Czy potrzebny jest paragon?

Zakupy internetowe

W przypadku zakupów online również przysługuje nam prawo do zwrotu w przeciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki, o ile nie noszą one śladów użytkowania i posiadają komplet oryginalnych metek.

Produkty można zwrócić w dowolnym sklepie stacjonarnym Medicine lub w krakowskim punkcie odbioru w PUP ANSWEAR przy Alei Pokoju 18, okazując dowód zakupu.

Zwrotu można dokonać również odsyłając przesyłkę na swój koszt, korzystając z „Dokumentu zwrotu” dołączonego do przesyłki lub własnoręcznie sporządzonego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Jeżeli za zamówienie płacono przy odbiorze, konieczne będzie wpisanie numeru konta bankowego, na który ma być wykonany zwrot. Do paczki należy dołączyć oryginał lub kopię dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT). Przesyłkę należy odesłać na adres: BRANDBQ Sp. z o.o., Kokotów 812 C, 32-002 Kokotów, z dopiskiem „Medicine – zwrot”.

Zwrot należności za zamówienie nastąpi na konto, z którego dokonano płatności lub wskazano w formularzu zwrotu. Termin zwrotu może wynieść od 5 do 14 dni od otrzymania zwrotu w magazynie Medicine.

4.5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top