Connect with us
żona Mateusza Borka
Fot. Instagram @asiaborek_

Telewizja

Żona Mateusza Borka. Kim jest Joanna Chętnik-Borek?

Mateusz Borek to znany dziennikarz i komentator sportowy. Od lat jest związany z Joanną Chętnik-Borek. Kim jest żona Mateusza Borka? O tym dowiecie się z poniższego newsa.

Kim jest żona Mateusza Borka?

Kim jest żona Mateusza Borka? Joanna Chętnik-Borek jest modelką, ponadto czasami występuje w reklamach, a w zawodzie pracuje od 15 roku życia. Dodatkowo skończyła studia licencjackie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Zajmowała się także zarządzaniem pracą modelek i hostess.

Poza życiem osobistym, kobieta znana jest jako żona jednego z najpopularniejszych polskich komentatorów sportowych, Mateusza Borka. Mężczyzna przez lata związany był z Polsatem, a od niedawna pracuje dla Telewizji Polskiej oraz jest jednym z czterech twórców Kanału Sportowego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JOANNA BOREK (@asiaborek_)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Karola Linettego - kim jest Wioletta Kanafa?

Mateusz Borek w wywiadzie dla „Gali” w 2018 roku przyznał, że jego żona jest przyzwyczajona do stylu życia komentatora sportowego, który wiąże się z wieloma wyjazdami i nieobecnością w domu. Nie może być zresztą inaczej, bowiem kiedy para zaczęła się spotykać, Borek był przecież już wziętym komentatorem.

„Czasem, gdy już jestem pięć-siedem dni z rzędu w domu, zadaje mi rano tylko jedno pytanie: „Kiedy wyjeżdżasz”. Myślę, że też zbudowała sobie swój świat, wyjątkowo uporządkowany, i w gruncie rzeczy po tym 48-godzinnym entuzjazmie, że wróciłem, zaczynam w nim przeszkadzać. Moja żona jest bardzo pedantyczna, zdyscyplinowana” – przyznał.

Dodał jednak, że ceni sobie życie rodzinne i wie, jak je szanować. „Jeśli mnie nie ma w domu przez 200 dni w roku, to staję przed wyborem, czy w wolnym czasie jest „ja” czy „my”. Myślę, że człowiek, który zdecydował się na pewne kroki w swoim życiu, rozsądny, przedkłada „my” nad „ja”. Chociaż mam czasem ochotę iść w inne środowisko” – powiedział komentator.

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Joanna Chętnik-Borek? Żona komentatora sportowego ma 38 lat, urodziła się bowiem 23 maja 1983 roku. Tym samym jest o dziesięć lat młodsza od swojego partnera.

Z Mateuszem Borkiem poznali się 15 lat temu, w 2006 roku, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bardzo znany już wówczas dziennikarz prowadził imprezę, a ona występowała na wybiegu. Oboje najwyraźniej mocno wpadli sobie w oko, a miłość przetrwała niezwykłą popularność i trwa do dzisiaj. Para na zdjęciach wygląda bowiem na bardzo szczęśliwą.

Ślub wzięli 8 lat później, 14 lutego 2014 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JOANNA BOREK (@asiaborek_)

Para ma 13-letniego syna Jakuba, który urodził się w trakcie Euro 2008. Chłopak jest zdecydowanie bardziej podobny do matki, choć widać też geny ojca. Kobieta często na swoim Instagramie wspomina o tym, że jest dumna ze swojego syna. W jednym z postów napisała:

❤️Moja wielka duma ukończyła dziś 6 klasę !🇵🇱❤️. Nie chodzi o nagrody, czerwony pasek czy stypendium,bo to tylko miły dodatek,ale o to,że od wielu lat,wie czym jest ciężka praca,walka o swoje… O to,że w życiu nikt,nic Ci nie da za darmo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JOANNA BOREK (@asiaborek_)

Żona Mateusza Borka w mediach społecznościowych

Joanna Chętnik-Borek prowadzi aktywnie swój profil na Instagramie, znajdziemy ją tam pod nazwą @asiaborek_. Obserwuje ją 12,4 tys. osób. Dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami przede wszystkim z kolejnych reklam czy kampanii reklamowych, w których bierze udział. Nie brakuje zdjęć z rodziną, a chętnie pokazuje także zdjęcia z podróży.

4.9/5 (liczba głosów: 15)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top