Connect with us
Radosław Kudelski
Fot. Instagram @bayeramusic

Kultura

Radosław Kudelski z zespołu Bayera. Co wiadomo o znanym muzyku?

Zespół Bayera to zespół dobrze znany na rynku disco-polo. Co wiadomo na temat jego wokalisty, Radosława Kudelskiego? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Radosław Kudelski?

Kim jest Radosław Kudelski? To lider Bayery, polskiego zespołu muzycznego tworzącego muzykę z gatunku disco polo. Jest jednocześnie jego założycielem, liderem, jak i wokalistą.

Pochodzi z Pisza, miejscowości położonej na Mazurach.

Kariera muzyczna

Bayera założona została stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku, ale już zdążyła zebrać sporą rzeszę fanów. Oprócz Kudelskiego, do zespołu należy Michał Winiecki – producent muzyczny oraz manager. Zanim Kudelski założył własny zespół, występował na scenie z innymi zespołami disco polo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Sławomira. Kim jest Magdalena Kajrowicz znana jako Kajra?

Zespół zadebiutował utworem „Moja dziewczyna”, ale w swoim repertuarze ma takie przeboje jak „Nie wiem jak”, „Słodko-gorzka”, „Zakochany chłopak”, „Obrączki szczerozłote” czy „Wyjątkowa miłość”. Wiele z piosenek ma po kilkanaście milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Wiek, rodzina

Poszukujących szczegółów z życia lidera zespołu Bayera musimy rozczarować. Urodziny obchodzi 28 listopada, ale nie wiadomo, ile dokładnie ma lat. W sieci próżno szukać informacji na temat jego życia prywatnego, bowiem nie dzieli się tym zbyt chętnie.

„Owszem, przyznaję, że bardzo cenię sobie swoją prywatność. Mówię tylko to, co powinienem powiedzieć. Jak tylko mogę, staram się spędzać czas z fanami, zazwyczaj po koncertach, rozdając autografy, pozując do wspólnych fotek. Jednak moje życie osobiste, moja prywatność, to już strefa zagrożona. Oby tak pozostało i oby moi fani pozwolili mi tą prywatnością się cieszyć” – wyznał piosenkarz w wywiadzie dla „Dziennika Bałtyckiego”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zespół BAYERA (@bayeramusic)

Radosław Kudelski w mediach społecznościowych

Radosław Kudelski nie ma swojego prywatnego Instagrama. Prowadził wprawdzie profil pod nazwą @radoslawkudelskibayera, ale tylko na przełomie lat 2017 – 2018. Obecnie koncentruje się tylko na oficjalnym profilu zespołu – @bayeramusic, który na ten moment obserwuje 27,9 tys. osób.

Poza tym szczegółami z działalności zespołu dzieli się też na Facebooku, który obserwuje 2,5 tys. fanów.

4/5 (liczba głosów: 13)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top