Connect with us
małgorzata tomaszewska
Fot. Instagram @malgorzata_tomaszewska

Telewizja

Małgorzata Tomaszewska. Co wiadomo o znanej prezenterce telewizyjnej?

Ludzie często wyszukują informacje, kim jest Małgorzata Tomaszewska, która jest prezenterką “Pytania na Śniadanie” w TVP2, a dodatkowo często pojawia się jako prezenterka na imprezach organizowanych przez Telewizję Polską. Po lekturze tego materiału będziecie wiedzieli już znacznie więcej, zapraszamy.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska?

Nazwisko prezenterki nie jest przypadkowe. Małgorzata Tomaszewska to oczywiście córka Jana Tomaszewskiego, jednego z najsłynniejszych piłkarzy w historii polskiej piłki nożnej. Bramkarz zasłynął ze świetnego występu na Wembley w 1973 r. i do dziś rozpoznawalny jest jako ten, który “zatrzymał Anglię“.

Matką dziennikarki jest natomiast Katarzyna Calińska-Tomaszewska, która jest trzecią żoną byłego golkipera reprezentacji Polski. To była znakomita tenisistka stołowa, która zdobyła nawet tytuł mistrzyni Polski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Vincent Ibisz – kim jest syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak?

Małgorzata Tomaszewska ma 33 lata, bowiem urodziła się w styczniu 1989 roku w Łodzi. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała także Socjologię, jednak stwierdziła, że to nie dla niej.

Kariera

Tomaszewska na początku swojej kariery próbowała swoich sił jako modelka, jednak nie było jej to pisane. W mediach zadebiutowała jako prowadząca program o hiszpańskim futbolu na antenie SportKlubu. Potem została prezenterką “Pudelek Show” w Telewizji Wirtualnej Polski.

Stamtąd przeniosła się do Polsatu, gdzie została pogodynką. Na antenie tej stacji wzięła udział w czwartej edycji programu “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami“, która była emitowana jesienią 2015 roku. W parze z Robertem Kochankiem zajęła 9. miejsce, odpadając w trzecim odcinku show.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Piotr Jeżyna - kim jest mąż znanej prezenterki Pauliny Sykut-Jeżyny?

Następnie Tomaszewska pojawiła się w Telewizji Polskiej w programie “Pytanie na Śniadanie” w roli reporterki i współprowadzącej magazyn “Czerwony dywan“, w której komentowała wydarzenia z show-biznesu. Obecnie jest jedną ze stałych prowadzących „PnŚ” w parze z Aleksandrem Sikorą. Ten duet zadebiutował na wizji w listopadzie 2019 roku.

Małgorzata Tomaszewska jest także jedną z prowadzących muzyczny show TVP2 “The Voice of Poland”. Najpierw prowadziła kulisy 11. edycji programu, w której to roli zastąpiła Marcelinę Zawadzką, a sezon później dołączyła do Tomasza Kammela w roli prowadzących cały program, gdzie zastąpiła Macieja Musiała.

Małgorzata Tomaszewska – partner, mąż, dzieci

Choć para skutecznie ukrywała swoją prywatność, wiadomo że mężem pięknej prezenterki był albo nadal jest Turek, Ahmet Seyfi Yigit Tarci. To drugie małżeństwo dziennikarki. O pierwszym tak naprawdę niewiele wiadomo, poza nazwiskiem, które przyjęła kobieta (Małgorzata Tomaszewska-Słomina) i faktem, że jej poprzedni mąż był kierowcą, co ujawniła na łamach natemat.pl.

Para ma dziecko, które ma obecnie 2 lata. To chłopiec o imieniu Enzo.

W lutym 2022 r. zarówno Małgorzata Tomaszewska, jak i Aleksander Sikora wstawili zdjęcia ze wspólnych wakacji, na których był także syn kobiety. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy to jedynie wspólne wakacje kolegów z pracy czy coś więcej. Faktem jest natomiast, że oboje bardzo się lubią i często zamieszczają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Małgorzata Tomaszewska w mediach społecznościowych

Małgorzatę Tomaszewską możecie spotkać przede wszystkim na Instagramie. Jest tam obecna jako @malgorzata_tomaszewska i zebrała już ponad 102 tysiące obserwujących. Piękna kobieta chętnie dzieli się swoimi wdziękami, a często zamieszcza także zdjęcia z pracy zawodowej. Ma także fanpage na Facebooku, jednak nie zamieszcza tam postów od 2019 roku.

4.4/5 (liczba głosów: 20)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top