Connect with us
AGBE kim jest disco polo piosenkarka wiek, partner, hity, piosenki

Kultura

AGBE. Kim jest nowa gwiazda disco polo?

Kim jest AGBE? Wschodząca gwiazda disco polo robi furorę w branży. Jej piosenki przekraczają setki tysięcy wyświetleń. Ponadto nagrywa z innymi znanymi wykonawcami. Co o niej wiemy?

Kim jest AGBE?

AGBE to młoda piosenkarka disco polo. Jej znak rozpoznawczy to długie, niebieskie włosy. Jest bardzo utalentowaną i wszechstronną artystką. Poza śpiewem zajmuje się montowaniem teledysków, produkcją muzyki oraz pisaniem tekstów. Zanim rozpoczęła poważną ścieżkę muzyczną, nagrywała filmy na Tik Toku i Instagramie. Humorystyczne materiały dały jej bardzo dużą popularność, którą teraz powiększa.

Jak właściwie nazywa się AGBE? Jej prawdziwe dane to Agnieszka Brysiak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Angelika Żmijewska. Co wiadomo o zjawiskowej piosenkarce disco polo?

Karierę zaczynała od utworów w języku angielskim. Jednakże dużo większą rozpoznawalność przyniosły jej piosenki po polsku. Obecnie jej najpopularniejszy solowy klip na YouTube ma ponad 500 000 odsłon.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AGBE (@agbeofficial)

„Ona działa na mnie jak” – hit artystki z Dawidem Narożny

Największy rozgłos zapewniły jej jednak kolaboracje z innymi popularnymi twórcami. W maju 2023 roku AGBE i Dawid Narożny wypuścili klip do utworu „Ona działa na mnie jak”. Teledysk oraz piosenka z miejsca stały się hitem. Po raptem 8 dniach od publikacji obejrzało go prawie 5 milionów internautów. Fabuła wideoklipu przedstawia bawiących się artystów na plaży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Dawid Narożny? [disco polo, mma, związki, dzieci]

AGBE wiek, rodzina, życie prywatne gwiazdy disco polo i Tik Toka

AGBE kocha zwierzęta. Posiada psa i kota. Czy ma partnera? Piosenkarka disco polo spotyka się z jednym mężczyzną od ponad 15 lat. W internecie przedstawia się jako Bryszard. Jego profil na Instagramie to natomiast @bryszardofficial. Pomaga swojej partnerce w nagrywaniu klipów. Wiadomo, że przez pewien czas mieszkała w Danii.

Nie boi się zimna. Kilka razy nagrywała, jak biega po śniegu jedynie w stroju kąpielowym. Zahartowana artystka tryska optymizmem i dobrym humorem. Lubi zwiedzać różne zakątki Polski. Co ciekawe jest graczką. Jej ulubiony tytuł to natomiast Wiedźmin 3.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AGBE (@agbeofficial)

AGBE Tik Tok, Instagram, social media

Piosenkarka ma popularne konto na Tik Toku. Obserwuje ją tam ponad 2,6 miliona fanów. Ponadto ma 52 miliony polubień filmów. Jej nazwa na Tik Toku to @agbe_official. Na innych mediach społecznościowych, również może pochwalić się dużą ilością obserwujących. Jej Instagram @agbefficial śledzi ponad 200 000 osób. Zapostowała na nim ponad 1000 różnych treści. Podobne liczby ma na YouTubie i Facebooku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Bogdan Borowski. Co wiadomo o znanym piosenkarzu disco polo?

4.6/5 (liczba głosów: 16)
1 Comment

1 komentarz

  1. Roszpunka

    17 czerwca 2023 at 20:30

    Agnieszka Brysiak . Naprawdę wielka tajemnica 😅

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top