Connect with us
Joanna Narożna kim jest żona Dawida Narożnego Dawid Narożny żona
Fot. Facebook / Joanna Narożna

Kultura

Joanna Narożna. Kim jest nowa żona Dawida Narożnego, gwiazdy disco polo?

Dawid Narożny to znany artysta disco polo. Zasłynął z wielu hitów. Kim jest obecna żona Dawida Narożnego, Joanna Narożna?

Kim jest żona Dawida Narożnego?

Dawid Narożny to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy Disco Polo. Ostatnio wrócił na listy przebojów z nowymi hitami. Przeszedł długą drogę, by być w miejscu, w którym znajduje się obecnie. W czasie rozwoju kariery rozwiódł się ze swoją byłą żoną, Magdaleną Narożną. Od tego momentu samodzielnie lideruje zespołowi Piękni i Młodzi Dawid Narożny, który powstał po scysji z byłą partnerką. Jednak nie długo pozostał sam, gdyż obecnie ma kolejną partnerkę. Obecna żona Dawida Narożnego, to Joanna Narożna.

Ukochana piosenkarza wspiera go w rozwoju swojej marki. Dodatkowo pomaga mu przy produkcji kolejnych szlagierów. Miłość pomiędzy tą dwójką kwitnie, a cały świat disco polo bacznie śledzi rozwój ich związku. Para stała się małżeństwem w 2021 roku. Joanna Narożna pochodzi z Dzierżoniowa, w którym zespół często bywa. Obecnie mieszka w Katowicach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Narożna (@j_o_a_n_n_a_88_)

Dawid Narożny i Joanna Narożna. Dzieci

Para doczekała się własnego dziecka. Ma ono już ponad 3 lata. Syn Dawida Narożnego i Joanny Narożnej nosi imię Marcel. Przez cały okres ciąży zakochani bardzo się wspierali, a teraz starają się zapewnić maluchowi dobre warunki do rozwoju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
AGBE. Kim jest nowa gwiazda disco polo?

Wykształcenie, praca, hobby. Czym zajmuje się żona Dawida Narożnego?

Joanna Narożna jest osobą ambitną. Nic więc dziwnego, że w życiu brała się za wiele trudnych i nieoczywistych zajęć. Studiowała logistykę w Wałbrzychu. Ponadto uczęszczała na prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Z jej profilu na Instagramie możemy dowiedzieć się, że obecnie studiuje także pielęgniarstwo. Jednak pracuje w żadnym z tych zawodów. Poświęciła się swojej pasji, jaką jest muzyka. Jest DJem zespołu Piękni i Młodzi Dawid Narożny. Razem z mężem skomponowała wiele hitów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Dawid Narożny? [disco polo, mma, związki, dzieci]

Ponadto zajmuje się make-upem i doborem kostiumów do teledysków. Ma do tego predyspozycję, gdyż skończyła Pro Academy School of Makeup. W wolnym czasie lubi szusować na stoku. Jednakże latem nie pogardzi ciepłą plażą. Joanna Narożna uwielbia dbać o swój wygląd. Nic więc dziwnego, że często chwali się nim w internetowych profilach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Narożna (@j_o_a_n_n_a_88_)

Joanna Narożna. Ile lat ma żona Dawida Narożnego?

Joanna Narożna to młoda atrakcyjna kobieta. Jest popularną osobistością w świecie muzyki disco polo. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się nad tym ile lat ma Joanna Narożna. Wiek żony Dawida Narożnego to żadna tajemnica. Partnerka piosenkarza urodziła się 29 kwietnia 1988 roku. Niedawno skończyła 35 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Narożna (@j_o_a_n_n_a_88_)

Joanna Narożna. Instagram, social media

Żona Dawida Narożnego jest bardzo popularna w social mediach. Świadczy o tym ilość obserwujących jej profil na Instagramie. Konto @j_o_a_n_n_a_88_ śledzi ponad 45 000 fanów. Joanna Narożna wstawia na nim wiele zdjęć ze swoim mężem oraz dzieckiem. Poza tym dzieli się z obserwatorami kulisami pracy, życiem prywatnym, a także wakacyjnym odpoczynkiem i chwilami zabawy. Kobieta posiada także profil na TikToku @joanna_narozna. Obserwuje ją tam ponad 50 000 osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Narożna. Co wiadomo o wokalistce zespołu "Piękni i młodzi"?

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top