Connect with us
Maczo kim jest wiek zona dzieci skad jest
Fot. YouTube / @MACZOOFFICIAL

Kultura

Maczo. Kim jest nowa gwiazda disco polo? Wiek, rodzina, żona

MACZO to pseudonim gwiazdy disco polo. Kim jest ów piosenkarz? Skąd pochodzi, ile ma lat, kim jest jego żona? Odpowiadamy na nurtujące pytania.

Kim jest Maczo? Co wiadomo o gwieździe disco polo?

Prawdziwe nazwisko Maczo, to Maciej Kuśmierz. Piosenkarz i autor tekstów pochodzi z podwarszawskiego Wołomina. Zespół Maczo powstał w 2016 roku. Formacja przebojem wdziera się na największe sceny w Polsce, takie jak chociażby Stadion Narodowy w Warszawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Joanna Narożna. Kim jest nowa żona Dawida Narożnego, gwiazdy disco polo?

Maczo poważną karierę w branży zaczął od zwycięstwa w konkursie muzyki disco polo pod patronatem telewizji Polo TV – Vivus Star. Wygrana zapewniła uczestnictwo w trasie koncertowej organizowanej przez Polo TV, a także występ na Hit Festiwalu w Szczecinku. Od 2017 roku z zespołem współpracuje Marek Gwiazdowski, lider zespołu MIG.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maczo (@maczo_official)

Najpopularniejsze piosenki Maczo

Od 2016 roku na koncie Maczo zebrało się wiele mniejszych i większych przebojów. Jednak zdecydowanie piosenką, którą kojarzą wszyscy fani zespołu jest utwór „Marilyn Monroe”. Na platformie YouTube klip do piosenki ma ponad 7 milionów odsłon. Ponadto zyskały uznanie także na weselach, imieninach oraz urodzinach. Innymi utworami Maczo, które osiągnęły sukces są: „Fenomenalnie”, „Świnka”, „Ulubiony Film”, „Jedwabsite włosy”. To właśnie te tytuły przekraczały barierę miliona wyświetleń w internecie.

Najnowszy hit. Maczo – Pijana

Muzyka disco polo kojarzy się z radością, swobodą i wakacjami. Dlatego też na zakończenie wakacji Maciej Kuśmierz wydał singiel zatytułowany „Pijana”. Za muzykę w utworze odpowiadał Marek Gwiazdowski, co wyraźnie słychać. Warstwa melodyjna mocno przypomina największe szlagiery zespołu MIG. W zaledwie 5 dni klip przekroczył granicę 200 000 wyświetleń na YouTubie, co dało miejsce na karcie na czasie w kategorii muzyka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Milena Grzywacz. Kim jest wokalistka zespołu Szpilki?

Tekst napisany przez Macieja Kuśmierza opowiada o partnerce, która ma słabość do napojów wyskokowych podczas szalonych imprez. Natomiast teledysk przedstawia przyjęcie weselne nad wodą.

Hobby, udział w programie Polsatu

W 2017 roku piosenkarz spod Warszawy został wybrany w castingu na uczestnika programu „Wyspa Przetrwania”, który był emitowany na Polsacie. Muzyk doszedł w nim do ścisłego finału oraz wystąpił we wszystkich odcinkach. Maciej Kuśmierz lubi dbać o tężyznę fizyczną, więc mógł wykazać się nią podczas show. Ponadto Maczo lubi grać w piłkę nożną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maczo (@maczo_official)

Wiek, żona, dzieci, rodzina

Zastanawialiście się Ile lat ma Maczo? Okazuje się, że jest w wieku 31 lat. Żona Macieja Kuśmierza, to Aneta Kuśmierz. Pobrali się w 2018 roku. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci. To chłopcy, starszy Kajetan i młodszy Bruno.

Maczo. Instagram, social media

Instagram Maczo to @maczo_official. Obserwuje go tam ponad 20 000 fanów. Poza tym jest aktywny także na YouTube, Tik-Toku i Facebooku. Wszędzie tam można śledzić poczynania wokalisty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
AGBE. Kim jest nowa gwiazda disco polo?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top