Connect with us
filip kapica
Fot. Instagram @filipkapica

Telewizja

Filip Kapica. Co wiadomo o dziennikarzu sportowym Eleven Sports?

Filip Kapica – co wiadomo o dziennikarzu sportowym Eleven Sports, który jest znany także z tworzenia 2AngryMen TV? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat jego życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Filip Kapica?

Filip Kapica to dziennikarz sportowy pracujący w telewizji Eleven Sports, gdzie zajmuje się piłką nożną i Formułą 1.

Pochodzi ze Świdnika, choć w związku z wykonywaną pracą obecnie mieszka na stałe w Warszawie.

Jest pasjonatem włoskiego futbolu, co można szybko zauważyć po analizie jego dziennikarskiej aktywności. Jego ulubionym kierowcą F1 jest natomiast Ayrton Senna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez F. Kapica (@filipkapica)

Kariera w mediach

Swoją poważną karierę w mediach rozpoczynał w weszlo.com. Z medium Krzysztofa Stanowskiego współpracował w latach 2011-14. W latach 2014-2016 pracował jako wydawca i producent w Rock Radiu. Był tam związany m.in. z audycjami „Ranne Kakao” Piotra Kędzierskiego i Tymona Tymańskiego czy „Książę i Żebrak” Kuby Wojewódzkiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Mateusz Święcicki. Co wiadomo o znanym dziennikarzu Eleven Sports?

Następnie przez niecałe 1,5 roku pracował w agencji marketingu sportowego Arskom, którą to pracę łączył z Eleven Sports, gdzie pracuje od 2016 roku. Cały czas związany jest także z „Piłką nożną” oraz kanałem YouTube „2AngryMen TV”.

Ta druga aktywność wiąże się z Mateuszem Święcickim, z którym współtworzy ten kanał od 2014 roku. Zamieszczają na nim wysokiej jakości reportaże, wywiady oraz podcasty, z których kilka odbiło się szerokim echem. Panowie przez jakiś czas byli też związani z newonce.net, gdzie jako 2AngryMen przygotowywali podcasty oraz wywiady.

 

W 2021 współpracował z magazynem „Elle Man” i serwisem internetowym elleman.pl, jednak wydaje się, że ta kooperacja dobiegła już końca. Ostatnie materiały pochodzą bowiem z kwietnia 2021 r.

Wiek, partnerka, dzieci

Filip Kapica urodził się w lutym 1992 roku, ma więc 29 lat.

Związany jest z Magdaleną Kowalczyk, o której jednak niewiele wiadomo. Para umiarkowanie często zamieszcza wspólne zdjęcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez F. Kapica (@filipkapica)

Filip Kapica w mediach społecznościowych

Dziennikarza można obserwować w dwóch mediach społecznościowych. Na Instagramie jako @filipkapica obserwuje go ponad 11,5 tys. osób. Zamieszcza tam zdjęcia zarówno z życia służbowego, jak i prywatnego. Filip Kapica jest także obecny na Twitterze, gdzie ma aż 57,4 tys. obserwujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez F. Kapica (@filipkapica)

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top