Connect with us
Żona Manuela Neuera Anika Neuer
Fot. Instagram / @manuelneuer i @family.bavarian

Sport

Kim jest żona Manuela Neuera? To dużo młodsza piękność ze świata sportu

Piękna i młoda Anika Bissel to żona Manuela Neuera. Para stanowi świetny duet dwóch sportowców, dzielą wspólne pasje oraz całe życie. Te cudowne małżeństwo często wspiera się podczas zawodów.

Kim jest Anika Bissel? Wysportowana żona Manuela Neuera

Manuel Neuer to legenda niemieckiej piłki. To ikoniczny bramkarz reprezentacji Niemiec oraz Bayernu Monachium, który zdobył z tymi drużynami wiele pucharów. Jak w życiu każdego piłkarza, bardzo ważne jest wsparcie. Dlatego Neuer przez wiele lat spotykał się z Niną Weiss, z którą był nawet żonaty, ale zerwali. Od czasu rozwodu piłkarza, jego sfera prywatna stała się bardzo ciekawym tematem dla mediów. Od kilku lat głośno jest w temacie jego nowej życiowej partnerki. To Anika Neuer z domu Bissel.

Wyróżnią ją przede wszystkim wiek, ale także niespotykana aparycja, która zapiera dech w piersi wielu fanom piłki. Para jest ze sobą razem od 2020 roku, a w poprzednim wzięli ślub. Miało to miejsce w listopadzie 2023 roku, w pobliżu jeziora Tegernsee. Ceremonia była krótka oraz skromna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez football Wags/families. (@ftblwags)

Anika i Manuel Neuer dziecko

Podobno już w trakcie ceremonii ślubnej Anika była w ciąży. Syn Manuela Neuera przyszedł na świat 14 marca 2024 roku i ma na imię Luca. Syn rośnie zdrowo i najpewniej niedługo dowiemy się więcej o jego planach na życie. Być może pójdzie w ślady ojca lub matki?

Wspólna pasja do sportu

Partnerka Manuela Neuera również uprawia zawodowo sport. Jest piłkarką ręczną, gra w 2. Bundeslidze, a dokładniej w zespole ESV 1927 Regensburg.  Anika w wolnym czasie kibicuje mężowi podczas jego meczów, a Manuel odwzajemnia się tym samym. Czasami wspólnie chodzą na mecze obu dyscyplin w roli kibiców, co skrzętnie wyhaczają paparazzi.

Żona Manuela Neuera jest od niego młodsza o blisko 15 lat. Ile ma lat?

Manuel Neuer to jeden ze starszych piłkarzy reprezentacji Niemiec. Najpewniej niedługo zakończy karierę. Obecnie ma 38 lat, ale jego partnerka jest od niego dużo młodsza. Jednak ile lat ma żona Manuela Neuera? Niemka urodziła się 11 czerwca 2000 roku, a więc wiek Aniki Bissel to raptem 24 lata. Oznacza to, że różnica pomiędzy nią a bramkarzem to około 14 lat. Mimo takiej różnicy wieku para świetnie się dogaduje.

Anika Neuer Instagram, social media

Anika Neuer nie jest zbyt medialną osobą. Nie skupia się na rozwoju swojej marki osobistej w internecie. Dlatego ma prywatny profil na Instagramie o nazwie @anikaneuer3. Obserwuje ją zaledwie kilkaset osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Kaia Havertza. Kim jest piękna Sophia Weber?

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top