Connect with us
Sylwia Gaczorek kim jest partnerka Tomasza Fornala Tomasz Fornal partnerka kim jest
Fot. Instagram @sylviagaczorek

Sport

Sylwia Gaczorek. Kim jest piękna partnerka Tomasza Fornala?

Nie tak dawno temu Tomasz Fornal za sprawą Instagrama pokazał się obok kobiety. To Sylwia Gaczorek. Kim jest partnerka Tomasza Fornala? Okazuje się, że jest to znana w show-biznesie persona, która powala urodą. Co o niej wiemy?

Kim jest Sylwia Gaczorek, partnerka Tomasza Fornala?

Tomasz Fornal to prawdziwa gwiazda reprezentacji Polski w siatkówce. Jego talent, determinacja i poświęcenie przyczyniły się do osiągnięcia wielu sukcesów z drużyną. Tomasz Fornal jest bez wątpienia jednym z najważniejszych graczy obecnej kadry. Jednak sukcesy sportowe to nie wszystko, co przyniosło mu radość w ostatnim czasie. Od pewnego czasu Tomasz Fornal jest w związku z Sylwią Gaczorek, która zdobyła uznanie jako popularna twórczyni treści w internecie. Partnerka Tomasza Fornala związana jest z Krakowem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Julia Biesiada. Kim jest młoda partnerka wschodzącej gwiazdy siatkówki, Dawida Dulskiego?

Choć ich związek był dyskretny na początku, miłość między Fornalem a Gaczorek stała się widoczna dla wszystkich. Oboje często dzielą się swoimi wzajemnymi wsparciem i miłością na swoich mediach społecznościowych, co przyciąga uwagę fanów z obu środowisk – siatkarskiego i YouTube’owego. Ciekawostką jest fakt, że Sylwia Gaczorek wcześniej była w związku z koszykarzem Iwanem Wasylem. Jednakże obecnie w jej głowie istnieje tylko Tomasz Fornal.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Gaczorek (@sylviagaczorek)

YouTube, fryzjerstwo, modeling

Sylwia Gaczorek prowadzi serię vlogów, czyli video-blogów na YouTube. Zajmuje się tym od 2011 roku. To właśnie wtedy założyła kanał. Jednak profil rozkręcił się po wizycie w USA w 2016 roku. Partnerka Tomasza Fornala szybko zyskała nowych fanów. Wcześniej trudziła się fryzjerstwem i branżą beuty. Poruszała tematy z tych dziedzin również na swoim kanale i w innych social mediach. Dzięki swojemu własnemu stylowi skradła serca wielu fanów przed monitorami. Obecnie zajmuje się również fotomodelingiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Gaczorek (@sylviagaczorek)

Partnerka Tomasza Fornala. Zainteresowania oraz hobby

Dziewczyna Tomasza Fornala zwraca uwagę na zdrowy tryb życia. Stara się promować dobre nawyki żywieniowe, ponadto intensywnie ćwiczy na siłowni. Jej główną pasją są podróże. Sylwia Gaczorek odwiedziła już wiele zakątków świata. Opalała się na plażach Bali, Dominikany, Seszelów, Malty. Do tego spędziła czas w Afryce oraz Kolumbii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Kaczmarek. Kim jest żona siatkarza, Łukasza Kaczmarka?

Sylwia Gaczorek. Ile ma lat, wiek, wzrost, tatuaże partnerki Tomasza Fornala

Partnerka Tomasza Fornala nie należy do wysokich kobiet. Sylwia Gaczorek mierzy około 164 cm wzrostu. Oznacza to, że jest niższa od swojego ukochanego o 36 cm. Jest też starsza od swojego chłopaka. Ile lat ma partnerka Tomasza Fornala? Sylwia Gaczorek ma 34 lata. Jednak różnica wzrostu, a także wieku nie przeszkadza parze w szczęśliwym życiu. Jej znakiem rozpoznawczym są wytatuowane przedramiona i długie, blond włosy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Gaczorek (@sylviagaczorek)

Sylwia Gaczorek. Instagram, YouTube, social media

Oczywiście, jak każda gwiazda internetu, Sylwia Gaczorek ma swoje social media. Poza jej głównym zajęciem, jakim jest kanał @Sylvviag na YouTube prowadzi także Instagrama @sylviagaczorek. Obserwuje ją tam ponad pół miliona internautów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Klaudia Kurek, ponętna dziewczyna Mateusza Wieteski?

4.1/5 (liczba głosów: 8)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top