Connect with us
Aleksandra Janiec kim jest
Fot. Instagram / @aleksandra_janiec_

Telewizja

Aleksandra Janiec. Kim jest prezenterka Wydarzenia 24?

Aleksandra Janiec to młoda dziennikarka Wydarzeń 24 i Polsatu. Co o niej wiemy? Skąd pochodzi, ile ma lat i czy ma męża? Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

Kim jest Aleksandra Janiec?

Pochylmy się nad postacią, którą zna każdy fan programów informacyjnych. Zacznijmy od pytania – skąd pochodzi Aleksandra Janiec? Okazuje się, że młoda dziennikarka wychowała się w województwie zachodniopomorskim, a dokładnie w miejscowości Łabez. Później przeprowadziła się do Warszawy, gdzie rozwinęła swoją karierę. Jest jedną z ulubienic widzów Wydarzeń 24. Kanał ten nadaje od 2021 roku i od samego początku Janiec jest ważną postacią w składzie tamtejszej redakcji. Wyróżnia ją profesjonalizm, nienaganna dykcja i znakomita prezencja, która wynika z przeszłości Aleksandry.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ola (@aleksandra_janiec_)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Beata Cholewińska. Co wiadomo o dziennikarce Polsat News?

Wykształcenie, kariera, hobby

Aleksandra Janiec przeprowadziła się do Warszawy w celu ukończenia studiów. Skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak nie siedziała przez cały ten okres z nosem w książkach. Kobieta w trakcie edukacji dorabiała jako fotomodelka. Wystartowała nawet w kilku konkursach piękności. Udało jej się zdobyć m.in. tytuły Miss Pomorza Zachodniego oraz Miss Warszawy 2007. Później jej kariera w tym biznesie nabrała rozpędu. Aleksandra Janiec awansowała do finału Miss Polonia, lecz nie zdobyła głównej nagrody.

Ostatecznie jednak postanowiła postawić na wymarzone dziennikarstwo i takim sposobem związała się najpierw ze stacją TVN. Była tam dziennikarką informacyjną, a zdobyte doświadczenie pomogło jej później zdobyć angaż w rodzinie Polsatu. Od 2021 roku jest jedną z twarzy kanału Wydarzenia 24, który prezentuje informacje z Polski i ze świata. Prowadzi także południowe wydania „Wydarzeń” w głównym kanale Polsatu. Poza pracą lubi kontakt ze zwierzętami, szczególnie końmi, a także sztukę i sport.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ola (@aleksandra_janiec_)

Kim jest Aleksandra Janiec? Ile ma lat? Wiek, mąż

Wielu internatów zastanawia się czy Aleksandra Janiec ma męża. Niestety trudno o wiarygodne źródło, które rozwiałoby wątpliwości w tej kwestii. Natomiast innym nurtującym pytaniem często wyszukiwanym w przeglądarkach jest ten o wiek Aleksandry Janiec. Ile lat ma dziennikarka Polsatu i Wydarzeń 24? Urodziła się w 1986 roku, co oznacza, że obecnie ma 38 lat. Jednak musimy odnotować, że niektóre źródła podają, że ma 35 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ola (@aleksandra_janiec_)

Instagram i inne social media

Aleksandra Janiec ma szerokie grono fanów. Można to wywnioskować m.in. z liczby obserwujących jej osób w internecie. Profil na Instagramie Aleksandry Janiec to @aleksandra_janiec_. Śledzi ją tam regularnie prawe 20 000 sympatyków. Konto jest jednak w trybie prywatnym, więc o tym, czy będziecie mogli sprawdzić poczynania Aleksandry zadecyduje sama dziennikarka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Katarzyna Zdanowicz. Co wiadomo o znanej prezenterce Polsatu?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top