Connect with us
Szymon Marciniak żona szymona marciniaka partnerka marciniak
Fot. Instagram / @magdalena_mar77

Sport

Magdalena Marciniak. Kim jest żona Szymona Marciniaka?

Szymon Marciniak to najlepszy polski sędzia piłkarski. W ostatnich miesiącach stał się celebrytą, którego podziwia duża część rodaków. Równie wiele osób ciekawi się jego życiem prywatnym. Kim jest żona Szymona Marciniaka?

Kim jest Magdalena Marciniak? Żona Szymona Marciniaka. Od kiedy są razem?

Szymon Marciniak to sędzia piłkarski najwyższej światowej klasy. Polski arbiter sędziował finał Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, a także finał Ligi Mistrzów UEFA 2023. Wcześniej sędziował wiele innych meczów na najważniejszych imprezach międzynarodowych oraz krajowych. W pracy sędziego musi mierzyć się z dużą falą krytyki niezadowolonych fanów po każdym ze spotkań. Dlatego bardzo ważne w jego przypadku jest aktywne wsparcie rodziny. Te zapewnia żona Szymona Marciniaka, Magdalena Marciniak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sofija Kovačević. Kim jest partnerka Vladana Kovačevica?

Państwo Marciniak są w związku małżeńskim od 22 lat. Para poznała się gdy Szymon Marciniak był jeszcze aktywnym piłkarzem. Od samego początku Magdalena Marciniak musiała uczyć się cierpliwości, w oczekiwaniu na powracającego z wyjazdów męża. Jednak, jak wspomina w wywiadach sam mężczyzna, jest to ich przepis na podtrzymanie uczucia w związku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Marciniak (@magdalena_mar77)

Czy Magdalena i Szymon Marciniak mają dzieci?

W internecie pada wiele pytań o dzieci Szymona Marciniaka. Z powszechnie dostępnych źródeł wiemy, że długoletni związek pary zaowocował potomstwem. Małżeństwo doczekało się zarówno syna, jak i córki. 20 lat temu urodził się Bartosz. Natomiast około 11 lat temu na świat przyszła córeczka, Natalia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Bartosza Slisza. Kim jest piękna Kamila Bała?

Czym zajmuje się żona Szymona Marciniaka?

Magdalena Marciniak z racji na częste wyjazdy partnera nie ma możliwości podjęcia regularnej pracy. Dlatego podział obowiązków w domu sędziego wygląda tak, że to żona zajmuje się domem oraz dziećmi. Do jej obowiązków należy zarówno gotowanie i sprzątanie, jak i decyzje dotyczące mieszkania. To damska część rodziny ma głos decyzyjny w wielu aspektach dotyczących domu. Jest to w pełni zrozumiałe, w końcu, to matka z córką spędzają w nim większość czasu.

W momencie, kiedy dzieci stały się starsze, partnerka Szymona Marciniaka ma czas na chwilę odpoczynku. Wspólnie z mężem odwiedzają różne zakątki świata. Czasami wybierają się na egzotyczne wojaże. Odwiedzili już Zanzibar i Dubaj. Czasami Szymon Marciniak zabiera rodzinę na służbowe wyjazdy. Wtedy wspólnie starają się aktywnie wypoczywać. Pod opieką Magdaleny Marciniak znajduje się także słodki pies, rasy maltańczyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Marciniak (@magdalena_mar77)

Magdalena Marciniak. Instagram, social media

Żona Szymona Marciniaka ma konto na Instagramie. Jego nazwa to @magdalena_mar77.  Obserwuje je grono 700 osób. Magdalena Marciniak wstawia tam zdjęcia z całą rodziną. Na profilu nie brakuje również postów dotyczących wyjazdów czy uroczystości rodzinnych. Oczywiście możecie tam znaleźć także ujęcia z finałowych spotkań Ligi Mistrzów i Mistrzostw Świata w Katarze, podczas których rodzina Marciniaka mocno go dopingowała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Agata Błaszczykowska, żona Kuby Błaszczykowskiego?

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top