Connect with us
sara kalisz
Fot. Instagram @kaliszsara

Telewizja

Sara Kalisz – co wiadomo o seksownej dziennikarce TVP?

Sara Kalisz – co wiadomo o dziennikarce sportowej TVP, która zachwyca internautów podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o kobiecie.

Kim jest Sara Kalisz?

Kim jest Sara Kalisz? To oczywiście dziennikarka sportowa pracująca w Telewizji Polskiej. Zajmuje się tam głównie siatkówką, ale także np. snookerem. Poza tym mocno interesuje się także skokami narciarskimi. Internautów zachwyciła podczas relacji z Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Zna dwa języki obce – poza angielskim jest to także niemiecki. Poza dziennikarstwem interesuje się marketingiem i public relations.

Studiowała na Uniwersytecie Śląskim – jest magistrem z filologii polskiej. Podczas studiów aktywnie angażowała się w życie społeczności, będąc obecna w radiu studenckim czy samorządzie uczniowskim.

Kariera w mediach

Z mediami związana jest także od czasu studiów. Niedługo po uzyskaniu tytułu magistra rozpoczęła pracę w Agorze. Tworzyła teksty redakcyjne oraz materiały video dla serwisu sport.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Pika - co wiemy o wschodzącej gwieździe TVP Sport?

Co ciekawe, mniej więcej w tym samym czasie był także związana z TVS. Pełniła tam rolę specjalisty ds. marketingu i promocji, a następnie kierownika ds. marketingu i promocji. Zajmowała się tam naprawdę szerokim wachlarzem zadań – od zarządzania zespołem po pozyskiwanie klientów biznesowych.

Pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w listopadzie 2019 roku. Równolegle z nią pełni rolę specjalisty ds. contentu w warszawskiej firmie IC Events.

Wiek, rodzina, dzieci

Sara Kalisz urodziła się w 1992 roku, ma więc 29 lat.

Kobieta dba o swoją prywatność – z mediów społecznościowych nie sposób wywnioskować, czy jest z kimś związana na stałe. Nic nie wiadomo także o dzieciach dziennikarki.

Sara Kalisz w mediach społecznościowych

Sarę Kalisz możecie obserwować na dwóch mediach społecznościowych. Na Instagramie jako @kaliszsara zgromadziła już ponad tysiąc obserwujących. Zamieszcza tam zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i służbowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sylwia Dekiert - co wiadomo o pięknej prezenterce TVP? [wiek, dzieci]

Na Twitterze pełni natomiast rolę reporterki, zamieszczając zdjęcia, filmy oraz wpisy zza kulis imprez, przy których pracuje. Zgromadziła tam już 4,5 tys. obserwujących.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć pięknej dziennikarki.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.9/5 (liczba głosów: 17)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top