Connect with us
sara kalisz
Fot. Instagram @kaliszsara

Telewizja

Sara Kalisz. Co wiadomo o pięknej dziennikarce TVP?

Sara Kalisz – co wiadomo o dziennikarce sportowej TVP, która zachwyca internautów podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o kobiecie.

Kim jest Sara Kalisz?

Kim jest Sara Kalisz? To oczywiście dziennikarka sportowa pracująca w Telewizji Polskiej. Zajmuje się tam głównie siatkówką, ale także np. snookerem. Poza tym mocno interesuje się także skokami narciarskimi. Internautów zachwyciła podczas relacji z Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Zna dwa języki obce – poza angielskim jest to także niemiecki. Poza dziennikarstwem interesuje się marketingiem i public relations.

Studiowała na Uniwersytecie Śląskim – jest magistrem z filologii polskiej. Podczas studiów aktywnie angażowała się w życie społeczności, będąc obecna w radiu studenckim czy samorządzie uczniowskim.

Kariera w mediach

Z mediami związana jest także od czasu studiów. Niedługo po uzyskaniu tytułu magistra rozpoczęła pracę w Agorze. Tworzyła teksty redakcyjne oraz materiały video dla serwisu sport.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Pika - co wiemy o wschodzącej gwieździe TVP Sport?

Co ciekawe, mniej więcej w tym samym czasie był także związana z TVS. Pełniła tam rolę specjalisty ds. marketingu i promocji, a następnie kierownika ds. marketingu i promocji. Zajmowała się tam naprawdę szerokim wachlarzem zadań – od zarządzania zespołem po pozyskiwanie klientów biznesowych.

Pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w listopadzie 2019 roku. Równolegle z nią pełni rolę specjalisty ds. contentu w warszawskiej firmie IC Events.

Wiek, rodzina, dzieci

Sara Kalisz urodziła się w 1992 roku, ma więc 29 lat.

Kobieta dba o swoją prywatność – z mediów społecznościowych nie sposób wywnioskować, czy jest z kimś związana na stałe. Nic nie wiadomo także o dzieciach dziennikarki.

Sara Kalisz w mediach społecznościowych

Sarę Kalisz możecie obserwować na dwóch mediach społecznościowych. Na Instagramie jako @kaliszsara zgromadziła już ponad tysiąc obserwujących. Zamieszcza tam zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i służbowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sylwia Dekiert - co wiadomo o pięknej prezenterce TVP? [wiek, dzieci]

Na Twitterze pełni natomiast rolę reporterki, zamieszczając zdjęcia, filmy oraz wpisy zza kulis imprez, przy których pracuje. Zgromadziła tam już 4,5 tys. obserwujących.

4.7/5 (liczba głosów: 22)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top