Connect with us
lego muzeum historii naturalnej
Artykuł sponsorowany

Lifestyle

Odkryj nowy zestaw LEGO® – Muzeum Historii Naturalnej

Miłośników klocków LEGO® nie brakuje. Jeżeli jesteś jednym z nich, na pewno zachwyci Cię nowość – majestatyczne Muzeum Historii Naturalnej. Poznaj ten wyjątkowy zestaw nieco bliżej, odkrywając realistyczne detale i liczne funkcje.

Muzeum Historii Naturalnej – dla kogo?

Muzeum Historii Naturalnej to wyjątkowa propozycja z serii LEGO Icons. Ten przepiękny zestaw jest dedykowany każdemu dorosłemu fanowi tych najsłynniejszych na świecie klocków. Stanowi on pierwszy z elementów kolekcji budynków modułowych. Ma szansę przypaść do gustu przede wszystkim osobom zafascynowanym monumentalnymi budowlami, pełnymi realistycznie odwzorowanych detali. To właśnie one sprawiają, że Muzeum Historii Naturalnej prezentuje się tak niezwykle. Aby wywarło jeszcze większe wrażenie, warto połączyć je z innymi budynkami z kolekcji modułowej. Dzięki temu, możliwe będzie stworzenie całej dzielnicy! Taka dekoracja wnętrza to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów oraz dla wszystkich tych, którzy lubią podziwiać efekt swojej własnej pracy twórczej.

Z jakich elementów składa się wyjątkowy zestaw LEGO? 

Muzeum Historii Naturalnej z serii LEGO Icons składa się dokładnie z 4014 elementów. Trzeba więc przyznać, że jego złożenie będzie wymagać skupienia oraz wysiłku. Każdy pełnoletni fan klocków LEGO powinien jednak podołać wyzwaniu. Jeżeli podczas budowy doświadczysz jakichkolwiek kłopotów natury konstrukcyjnej, nie martw się! Czeka na Ciebie darmowa aplikacja LEGO Builder, która pomoże Ci je rozwiązać. Dzięki niej, będziesz mógł także dokładnie przyjrzeć się modelowi w 3D. Aplikację można zainstalować zarówno na smartfonie, jak i na tablecie. Nie musisz obawiać się również o to, że wystąpi problem z dopasowaniem do siebie któregoś z elementów. Klocki LEGO przeszły tak rygorystyczne testy jakości, że nie ma mowy o żadnym błędzie uniemożliwiającym czerpanie radości z budowania.

Czym wyróżnia się Muzeum Historii Naturalnej?

Muzeum Historii Naturalnej wyróżnia się zawartością mnóstwa zapierających dech w piersiach eksponatów. Będziesz mógł podziwiać między innymi majestatyczny szkielet brachiozaura, a także wiele innych starożytnych skarbów. Do zestawu dołączono aż siedem minifigurek, w tym tę przedstawiającą kustosza. Możesz umieścić tę postać w najodpowiedniejszym dla niej miejscu, jakim jest oczywiście biuro kustosza. Będziesz mógł także podziwiać wyjątkową wystawę poświęconą astronomii! Teleskop umożliwi Ci dokładne obejrzenie najpiękniejszych gwiazd w galaktyce. Prędzej czy później przyjdzie zaś pora na dokładne wyszorowanie muzealnych okien. Wszystko po to, aby Twój budynek mógł prezentować się doskonale pod każdym względem. Zestaw Muzeum Historii Naturalnej został wyposażony w świetliki, dzięki którym światło przenika aż przez dwa poziomy budynku.

Jakie funkcje posiada Muzeum Historii Naturalnej?

Jeżeli uwielbiasz dobrą zabawę, zestaw Muzeum Historii Naturalnej z serii LEGO Icons będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Już samo składanie tego wymagającego modelu dostarczy Ci mnóstwa pierwszorzędnej rozrywki. Po złożeniu, nadal będziesz mógł korzystać z Muzeum, przyglądając się dokładnie wszystkim detalom. Kto wie, może zechcesz popuścić wodze swojej wyobraźni i odegrać kilka ciekawych scenariuszy? Modułowy budynek Muzeum Historii Naturalnej posiada także funkcję dekoracyjną. Po złożeniu model będzie miał wysokość 31 centymetrów, szerokość 39 centymetrów oraz głębokość 25 centymetrów. Z powodzeniem możesz więc ustawić go w jakimś reprezentacyjnym miejscu w swoim salonie lub gabinecie. Pamiętaj tylko o tym, aby podłoże było stabilne! W przeciwnym bowiem razie, Twoje muzeum może być narażone na trzęsienie ziemi.

Dlaczego warto budować z klocków będąc dorosłym?

Niektórym może wydawać się, że budowanie z klocków LEGO zarezerwowane jest wyłącznie dla dzieci. Nic jednak bardziej mylnego! Dorośli fani tych wspaniałych klocków również mogą odnieść z budowania korzyści. Konstruowanie modelu Muzeum Historii Naturalnej z serii LEGO Icons jest świetnym pomysłem na wieczorny relaks. Pozwala wyciszyć się po całym dniu ciężkiej pracy i czerpać radość z beztroskiej rekreacji. Będziesz miał okazję podziwiać przepiękne kolory i wiernie odwzorowane detale, które samodzielnie połączysz w spójną całość. Kiedy model będzie gotowy, na pewno poczujesz niemałą dumę! Tworzenie z klocków LEGO pomoże Ci także w szlifowaniu umiejętności manualnych, a trzeba przyznać, że wielu dorosłym brakuje do tego okazji. Dzięki budowie wyjątkowego Muzeum Historii Naturalnej rozbudzi się także Twoja wyobraźnia! Będziesz mógł na chwilę zapomnieć o rzeczywistości, która Cię otacza i przenieść się do takiej, w której to Ty dyktujesz warunki. Muzeum może stać się dla Ciebie dokładnie tym, czym zechcesz. Możesz zorganizować w nim dowolną wystawę, zaprosić najznamienitszych gości, a może nawet zorganizować niebanalną randkę po godzinach? Jedynym co Cię ogranicza jest tylko i wyłącznie Twoja fantazja. Jeśli chcesz, zaproś do wspólnej zabawy bliskie Ci osoby, bo dzięki temu ma ona szansę stać się jeszcze bardziej ciekawa!

Reklama

Popularne

Reklama
To Top