Connect with us
lego harry potter bank gringotta
Artykuł sponsorowany

Lifestyle

Odkryj bogactwo detali z nowym zestawem LEGO® Harry Potter™ Bank Gringotta™

Zestawy klocków LEGO® inspirowane postaciami znanymi z popularnych filmów są prawdziwą gratką dla fanów. Nie inaczej jest w przypadku tych nawiązujących do kultowej serii o Harrym Potterze. Warto poznać jeden z najnowszych zestawów, a konkretnie LEGO® Harry Potter™ Bank Gringotta™. Bardzo prawdopodobne jest bowiem to, że miłośnicy przygód młodego czarodzieja zakochają się w nim od pierwszego wejrzenia.

Komu zestaw LEGO® Harry Potter™ Bank Gringotta™ może przypaść do gustu?

Zestaw LEGO Harry Potter™ Bank Gringotta to bardzo wyjątkowy zestaw, który ma szansę przypaść do gustu każdemu pełnoletniemu fanowi serii o zdolnym czarodzieju, jego licznych przyjaciołach, a także wrogach. Wyjątkowy zestaw z powodzeniem może stanowić uzupełnienie kolekcji składającej się z innych zestawów klocków LEGO. Jego zakup równie dobrze może być jednak początkiem przygody z kolekcjonowaniem wyjątkowych modeli inspirowanych serią o Harrym Potterze. Można bowiem zaryzykować stwierdzenie, iż większość osób, które sięgną po wspomniany zestaw, zechce nabyć także inne. Jeżeli zna się jakiegoś fana bądź fankę filmów i książek o czarodzieju, zestaw LEGO Harry Potter™ Bank Gringotta™ może stanowić dla niego bardzo wyjątkowy podarunek. Można wręczyć go bliskiemu z okazji urodzin, imienin czy też jakiegoś ważnego jubileuszu.

Zestaw LEGO® dla fanów Harrego Pottera™ – podstawowe informacje

Zestaw LEGO Harry Potter™ Bank Gringotta™ jest zestawem dedykowanym osobom pełnoletnim, a więc takim, które ukończyły już osiemnasty rok życia. Na szczęście, dorosłych fanów Harrego Pottera nie brakuje. Model składa się z 4801 elementów, a więc nietrudno zgadnąć, że jego złożenie może nastręczać pewnych trudności. Z drugiej strony, będzie to jednak świetne wyzwanie, któremu każdy miłośnik serii o nastoletnim czarodzieju na pewno sprosta. Dużym ułatwieniem jest także dostęp do precyzyjnych oraz w pełni zrozumiałych instrukcji. Można korzystać nie tylko z instrukcji dołączonej do opakowania z klockami, ale także z funkcji, jakie oferuje aplikacja LEGO Builder. Warto nadmienić, że w zestawie znajdują się też minifigurki, których jest aż trzynaście. Jeżeli chodzi o wymiary, zestaw po złożeniu wszystkich trzech modeli, osiąga wysokość 79 centymetrów.

Jakimi detalami wyróżnia się zestaw?

Nowy zestaw LEGO Harry Potter™ wyróżnia się mnóstwem detali, dzięki którym po złożeniu prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Każdy miłośnik przygód Harrego będzie mógł własnoręcznie odtworzyć antresolę czarodziejskiego banku z wbudowanym sejfem w ścianie. Śmiało można w nim umieścić tajny list Hagrida! Wśród detali zasługujących na szczególną uwagę, wymienić można również spiralny tor dla wózków, wózek czy sklep Magicznej Menażerii. Już samo budowanie z klocków dostarczy niesamowitej frajdy, a po złożeniu modelu w spójną całość będzie się odczuwać niemałą satysfakcję. Warto nadmienić, że zestaw został wykonany z niezwykłą starannością i troską o najdrobniejszy szczegół. Dlatego też, po złożeniu śmiało można ustawić go w salonie na honorowym miejscu.

Jakie są największe zalety zestawu LEGO® Harry Potter™ Bank Gringotta™?

Wyjątkowy zestaw LEGO Harry Potter™ Bank Gringotta™ posiada całe mnóstwo zalet, ze względu na które warto po niego sięgnąć. Przede wszystkim, wspomnieć należy o licznych korzyściach, jakie wiążą się z budowaniem z klocków. Jest to wspaniała forma rozrywki, której można oddać się zarówno w samotności, jak i w towarzystwie rodziny bądź znajomych. Budowanie z klocków wzmacnia więzi z przyjaciółmi, a także rozwija wyobraźnię i kreatywność. Czynność ta pozwala także na doskonalenie swoich zdolności manualnych, co tak naprawdę przydaje się w każdym wieku.

Zestaw LEGO Harry Potter™ Bank Gringotta™ można także połączyć z innymi zestawami LEGO Harry Potter™. Jest to bez wątpienia jeden z jego największych atutów. Taka możliwość przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, które marzą o kolekcjonowaniu klocków inspirowanych znanym czarodziejem.

Dużą zaletą zestawu jest również to, iż w jego skład wchodzą starannie wykonane minifigurki, o których wspomniano już wyżej. Mowa tu między innymi o figurkach Harrego, Rona oraz Hermiony. Trójka najlepszych przyjaciół będzie mogła przeżywać w banku wiele przygód, a na dodatek będzie stanowić prawdziwą ozdobę modelu. Warto dodać, że wśród minifigurek znajduje się także śmierciożerca. Dzięki dobrym, jak i czarnym charakterom możliwe stanie się odtworzenie wielu scen znanych z filmów oraz książek o Harrym Potterze. Ponadto, zestaw LEGO Harry Potter™ Bank Gringotta™ może zapewnić rozrywkę nie tylko w domu, ale również poza nim. Z powodzeniem będzie można zabrać go ze sobą na wyjazd do znajomych.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top