Connect with us
baba wanga
Fot. YouTube / HISTORY

Ciekawostki

Przepowiednie Baby Wangi 2022. Co nas czeka w tym roku?

Co czeka nas w 2022 roku? Czy będzie gorszy od minionego? Kim była Baba Wanga i co przepowiedziała? W tym newsie przeczytasz o przerażających prognozach na 2022 rok.

Na świecie istnieje wielu ludzi, którzy z mniejszym lub większym skutkiem próbuje przewidywać przyszłość. Wiele osób studiuje astrologię i wierzy, że planety i inne ciała niebieskie mają wpływ na Ziemię i nasze osobowości. Jednym ze znanych proroków była Baba Wanga.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Rocznice ślubu - wszystko, co musicie wiedzieć. Nazwy i symbolika

Kim była Baba Wanga?

Baba Wanga to właściwie Wangelija Pandewa Dimitrowa. Urodziła się 31 stycznia 1911 w Strumicy w Bułgarii. Kiedy miała 12 lat doznała obrażeń w wyniku gwałtownej wichury. Rodzinie udało się ją odnaleźć, ale jej oczy były pełne piasku i kurzu. Brak operacji (nie było ich na to stać) sprawił, że dziewczynka straciła wówczas wzrok.

Od tego momentu zaczęła mieć wizje dotyczące przyszłości. Po raz pierwszy swoje umiejętności jasnowidzenia ujawniła dopiero w 1941 roku. Miała wówczas swoją pierwszą wielką wizję, kiedy do wioski wkroczyły nazistowskie wojska, a tajemniczy „świetlisty jeździec” ujawnił jej imiona tych, którzy zginą albo przeżyją atak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez History | Biographies (@history.faces)

Setki ludzi odwiedzały jej dom, aby zapytać o swoją przyszłość. Przepowiedziała wiele wydarzeń aż do swojej śmierci w 1996 roku. Wśród jej najbardziej znanych przepowiedni są ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku w Nowym Yorku i tsunami w Indonezji w 2004 roku. Chociaż od jej śmierci minęło prawie 26 lat, wciąż wielu ludzi ma w pamięci wizje „Bułgarskiego Nostradamusa”.

Przepowiednie Baby Wangi 2022

Świat napotkają katastrofy takie jak trzęsienia ziemi i tsunami. Baba Wanga przewidziała już tsunami z 2004 roku, twierdząc że ogromna fala pokryje wybrzeże i ludzie zginą. Bułgarka przewidział, że w 2022 r. kilka krajów azjatyckich wraz z Australią zostanie dotkniętych intensywnymi powodziami.

Świat nie poradził sobie jeszcze do końca z pandemią koronawirusa, tymczasem Baba Wanga mówiła o kolejnym wirusie. Zespół naukowców miałby odkryć śmiertelnego wirusa na Syberii, który do tej pory był zamrożony. Ze względu na katastrofalne skutki globalnego ocieplenia wspomniany wirus zostanie uwolniony i może szybko wymknąć się spod kontroli.

Przewidziała także problemy z dostępnością do wody pitnej w wielu miejscach na świecie. Na ziemię miałaby być również wysłana asteroida znana jako „Oumuamua”, przez samych… kosmitów.

Kolejne przepowiednie Baby Wangi na 2022 rok to apokaliptyczne sceny w Indiach i wskazanie, że  temperatury tam osiągną aż 50 stopni Celsjusza. Szarańcza zaatakuje wtedy uprawy i działki rolne, czego efektem będzie ogromny głód.

Jasnowidzka ujawniła, że w tym roku ludzie będą spędzać przed ekranami więcej czasu niż kiedykolwiek, co w dzisiejszych czasach nie jest niczym zaskakującym. Ze względu na nasze coraz większe uzależnienie od technologii, wiele osób wpadnie w spiralę w dół  i niebezpiecznie pomyli fantazję z rzeczywistością…

5/5 (liczba głosów: 1)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top