Connect with us
koncerty mrozu 2023
Fot. YouTube / RMF FM

Kultura

Koncerty Mrozu 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie terminarz koncertów Mroza w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje obecności na koncertach.

Mrozu póki co na pojedynczych wydarzeniach

Mrozu to artysta będący na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Wielką popularność zdobył jednak stosunkowo niedawno. Twórcę takich hitów jak „Złoto” czy „Jak nie my to kto” będzie można usłyszeć na kilkunastu koncertach zaplanowanych na ten rok. Jakie koncerty zagra Mrozu w 2023 roku?

2022 rok był bardzo intensywny dla artysty. Mrozu najpierw odbył  „Złotą trasę”, w ramach której odbyło się 9 koncertów w największych polskich miastach. Latem Mrozu występował głównie na festiwalach oraz wydarzeniach z cyklu „Letnie brzmienia”, a także kilku festiwalach. Jesienią odbył za to wiele koncertów swojej trasy koncertowej „Lecimy za daleko”.

Póki co trudno powiedzieć, jaki będzie 2023 rok pod względem ilości koncertów Mroza. Na razie bowiem potwierdzone są pojedyncze wydarzenia. Wydaje się jednak, że wiosną nie odbędzie się żadna trasa koncertowa, a jedynie pojedyncze koncerty. Latem artysty można spodziewać się na festiwalach, a pewnie także jakimś cyklu wydarzeń. Na razie jednak w terminarzu koncertów Mroza znajdują się cztery wydarzenia, w tym jedno wyjątkowe.

Koncerty Mrozu w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz trasy koncertowej Mroza w 2023 roku, a także wszystkie informacje na temat koncertów. Posegregowaliśmy je chronologicznie, a także w ramach projektów. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie zimowym i wiosennym 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami, nigdy nie promując witryn sprzedającym je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Krzysztof Zalewski 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów w jednym miejscu

11.02.2023 – Gdańsk, Olivia Star – Olivia Stars 4 (razem z Gabi Drzewiecką i Modestem Amaro) – bilety od 1 750 zł dostępne na ebilet.pl

25.02.2023 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza – bilety od 125 zł dostępne na bilety.fm

02.05.2023 – Wrocław, Hala Stulecia – 3Majówka – bilety od 120 zł dostępne na eventim.pl

07.05.2023 – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury – bilety od 60 zł dostępne na kupbilecik.pl

4.8/5 (liczba głosów: 11)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top