Connect with us
clout mma 2
Fot. Clout MMA

Sport

Clout MMA 2. Data, miejsce, bilety, ppv. Wszystko, co powinniście wiedzieć

Clout MMA weszła na rynek naprawdę mocnym uderzeniem. Po sukcesie pierwszej gali, czas na Clout MMA 2. Gdzie i kiedy odbędzie się druga gala federacji freak fight Sławomira Peszki i Lexy Chaplin? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Druga gala w historii

Po niespodziewanym ogłoszeniu wspólnego projektu przez Sławomira Peszkę i Lexy Chaplin, wielu powątpiewało w możliwości odniesienia przez nich sukcesu. Polscy fani freak-fightów ocenili jednak pierwszą galę dość pozytywnie, w związku z czym wiadomo było, że odbędą się kolejne. Co wiadomo na temat wydarzenia Clout MMA 2?

Biorąc pod uwagę właścicieli całego projektu, drugie wydarzenie odbędzie się w nieprzypadkowym miejscu. Sławomir Peszko przez wiele lat był bowiem związany z Płockiem, gdzie właśnie zorganizuje drugą galę Clout MMA. Druga gala Clout MMA odbędzie się w Orlen Arenie Płock w sobotę, 28 sierpnia 2023 r. Start imprezy zaplanowano na godzinę 19:00.

Clout MMA 2 – gdzie oglądać, za darmo, ppv

Wydarzenie nie będzie transmitowane przez żadną telewizję. Clout to kolejna federacja, która od samego początku zrezygnowała z takiej możliwości, wiedząc, że sama może lepiej na nich zarobić. Tym samym postawiono na sprawdzony system płatności za obejrzaną transmisję (pay-per-view), na którym można zarobić majątek.

Czy Clout MMA 2 można oglądać za darmo? Taka możliwość z pewnością ucieszyłaby wielu niedzielnych fanów walk znanych osób, zwiększyłaby także oglądalność i medialność całego wydarzenia. Na chwilę obecną jest to jednak niemożliwe i trudno dziwić się włodarzom federacji. Jedyną opcją na obejrzenie gali jest płatny dostęp na stronie przygotowanej przez federację – cloutmma.tv.

Ile kosztuje PPV na Clout MMA 2? Sprzedaż dostępów rozpoczęła się kilka dni przed galą i nie ma zaskoczeń co do ich formatów. Do wyboru są bowiem dwa pakiety. Pierwszy to transmisja w jakości 720p za 34,99 zł, a drugi to jakość 1080p i dostęp do studio z nietuzinkowym komentarzem za 39,99 zł. Co ciekawe, organizator nie informuje o możliwościach powtórki w poszczególnych pakietach.

Warto jednak dodać, że dwie pierwsze walki będą dostępne za darmo na kanale YouTube Clout MMA. Wszystko oczywiście w celu promocji gali, aby oglądający wykupili dostęp na kolejne walki.

Clout MMA 2 na żywo – bilety na galę

Z tego, co udało się nam ustalić, bilety na Clout MMA w Płocku od początku sprzedawały się bardzo dobrze. Hala ma 5 500 miejsc, a jednak wejściówki zostały wyprzedane długo przed wydarzeniem. Organizatorzy Clout MMA jedenastego października ogłosili bowiem, że bilety zostały wyprzedane. Ceny były całkiem przystępne, bowiem zaczynały się od 49 zł.

Bilety VIP na Clout MMA 2 także są już wyprzedane. Biorąc pod uwagę start organizacji, można powiedzieć, że Clout zaczęło od naprawdę doskonałych wyników, jeśli chodzi o sprzedaż biletów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie sprzedawcy biletów – bilety na Clout MMA 2. Jeśli chodzi o parking, to przy Orlen Arenie jest całkiem dużo miejsc do zaparkowania. Znajdziecie tam 500 miejsc dla samochodów oraz 20 miejsc postojowych dla autokarów. Górny parking w dni wydarzeń sportowych jest bezpłatny.

Parking na Clout MMA 2 to bardzo interesująca sprawa dla wielu osób, więc warto przypomnieć istotną rzecz. W weekendy wszystkie miejskie parkingi (nie tylko w Płocku, ale w całej Polsce) są dostępne bez opłat. Taki stan prawny utrzymuje się już od kilku lat, a mimo to wiele osób nadal wrzuca pieniądze do parkomatów. Jeśli więc nie znajdziecie miejsca na parkingu przy Orlen Arenie, możecie zaparkować gdziekolwiek w legalnym miejscu, a nie będziecie musieli płacić.

Karta walk Clout MMA 2

Poniżej znajdziecie wszystkie walki, które odbędą się na Clout MMA 2. Walką wieczoru jest pojedynek Daniela Omielańczuka z Denisem „Bad Boyem” Załęckim, ale ciekawych pojedynków jest znacznie więcej. Po raz pierwszy odbędzie się także pojedynek niepełnoletnich zawodników – Toniego Chaplina z Marcelem Gawrońskim. Karta walk drugiej gali Clout MMA prezentuje się jak poniżej.

Main event:

 • Daniel Omielańczuk vs. Denis „Bad Boy” Załęcki / K-1 w małych rękawicach

Co-main event:

 • Denis Labryga vs. Kamil Minda / K-1 w małych rękawicach
 • Jerome Le Banner vs. Dawid „Crazy” Załęcki / K-1 w małych rękawicach

Pozostałe walki:

 • Jakub „Japczan” Piotrowicz vs. Jakub „Holak” Krawczyk-Holak / MMA
 • Toni Chaplin vs. Marcel „Gawronek” Gawroński / MMA (zasady semi-pro)
 • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali wybieranych z konkursu, każdy po minucie (prolog Akademii CLOUT CHASER)
 • Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Lizak” Lizakowski / MMA
 • Konrad Karwat vs. Krzysztof „Fericze” Ferenc / MMA
 • Katarzyna „Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek / K-1 w małych rękawicach
 • Albert Sosnowski vs. Remigiusz „Remi” Gruchała / boks w małych rękawicach
 • Mariusz „Super Mario” Sobczak vs. Błażej „Skrzypas” Skrzypek / MMA

Co ciekawe, na tym może się nie skończyć. Jeśli Marcin Najman pokona Piotra Lizakowskiego albo przewalczy trzy rundy, może wziąć udział w dodatkowej walce. Jego rywalem byłby wtedy Adrian Cios. Aby całość mogła się ziścić, jest do tego potrzebna oczywiście także zgoda lekarza.

Clout MMA 2 – kursy bukmacherów

Oficjalnym bukmacherem federacji została Fortuna, która wystawiła już kursy do wszystkich walk. Ogromnymi faworytami dwóch najważniejszych pojedynków są Andrzej Fonfara i Zbigniew Bartman. Jakie są typy bukmacherów na Clout MMA 2?

Daniel Omielańczuk 1.30 – Denis „Bad Boy” Załęcki 2.92

Denis Labryga 1.47 – Kamil Minda 2.32

Jerome Le Banner 1.60 – Dawid „Crazy” Załęcki 2.06

Jakub „Japczan” Piotrowicz 1.17 – Jakub „Holak” Krawczyk-Holak 3.90

Toni Chaplin 2.92 – Marcel „Gawronek” Gawroński 1.30

Marcin „El Testosteron” Najman 2.52 – Piotr „Lizak” Lizakowski 1.40

Konrad Karwat 1.20 – Krzysztof „Fericze” Ferenc 3.60

Katarzyna „Laluna” Alexander 1.33 – Agnieszka Bobek 2.78

Albert Sosnowski 3.60 – Remigiusz „Remi” Gruchała 1.20

Mariusz „Super Mario” Sobczak 2.25 – Błażej „Skrzypas” Skrzypek 1.50

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top