Connect with us
clout mma 1
Fot. Clout MMA

Sport

Clout MMA 1. Data, miejsce, bilety, ppv. Wszystko, co powinniście wiedzieć

Clout MMA to kolejna federacja mieszanych sztuk walki, która chce odnieść sukces w Polsce. Gdzie i kiedy odbędzie się pierwsza gala federacji freak fight? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o Clout MMA 1.

Pierwsza gala w historii

Po problemach prawnych i odwołaniu najbliższej gali High League MMA wydawać się mogło, że polskim fanom freak-fightów pozostanie jedynie Fame MMA. Nic bardziej mylnego, bowiem do gry szybko i niespodziewanie dołączyli Sławomir Peszko i Lexy Chaplin. Ogłosili oni powstanie zupełnie nowej federacji Clout MMA, której pierwsza gala jest już przygotowana. Co wiadomo na temat wydarzenia Clout MMA 1?

Biorąc pod uwagę świeżość projektu, sukces pierwszej gali jest sporą niewiadomą. Organizatorzy mają jednak nadzieję na sporą sprzedaż, bowiem na miejsce pierwszego wydarzenia wybrano warszawski Torwar. Pierwsza gala Clout MMA odbędzie się tamże w sobotę, 5 sierpnia 2023 r. Start imprezy zaplanowano na godzinę 19:00.

Clout MMA – gdzie oglądać, za darmo, ppv

Wydarzenie nie będzie transmitowane przez żadną telewizję. Clout to kolejna federacja, która od samego początku zrezygnowała z takiej możliwości, wiedząc, że sama może lepiej na nich zarobić. Tym samym postawiono na sprawdzony system płatności za obejrzaną transmisję (pay-per-view), na którym można zarobić majątek.

Czy Clout MMA 1 można oglądać za darmo? Taka możliwość z pewnością ucieszyłaby wielu niedzielnych fanów walk znanych osób, zwiększyłaby także oglądalność i medialność całego wydarzenia. Na chwilę obecną jest to jednak niemożliwe i trudno dziwić się włodarzom federacji. Jedyną opcją na obejrzenie gali jest płatny dostęp na stronie przygotowanej przez federację. Póki co nie znamy jednak jej adresu, ale dokładne informacje z pewnością pojawią się kilka dni przed galą.

Ile kosztuje PPV na Clout MMA 1? Sprzedaż dostępów rozpocznie się prawdopodobnie kilka dni przed galą, a na chwilę obecną nie znamy nawet cen. Można jednak przypuszczać, że będą one podobne jak w przypadku innych federacji freak fight mma. Spodziewamy się transmisji w jakości 720p i możliwości powtórki 48h za 35 złotych oraz jakości 1080p i dłuższego dostępu do powtórki za 40 złotych.

Warto jednak dodać, że dwie pierwsze walki będą dostępne za darmo na kanale YouTube Clout MMA. Wszystko oczywiście w celu promocji gali, aby oglądający wykupili dostęp na kolejne walki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Filip "Filipek" Marcinek. Kim jest zawodnik Fame MMA? Wszystko, co powinniście wiedzieć

Clout MMA 1 na żywo – bilety na galę

Z tego, co udało się nam ustalić, bilety na Clout MMA w Warszawie od początku sprzedawały się bardzo dobrze. Hala ma ponad 4 800 miejsc (regularnie odbywają się tam koncerty światowych gwiazd muzyki), a jednak udało się ją zapełnić już przed galą. Organizatorzy Clout MMA 4. sierpnia ogłosili bowiem, że bilety zostały wyprzedane. Ceny były umiarkowane, bowiem zaczynały się od 79 zł.

Bilety VIP na Clout MMA 1 także są już wyprzedane. Ogólnie rzecz biorąc organizatorzy przygotowali ogromne zróżnicowanie cen biletów. Najtańsze kosztowały od 79 złotych, ale to „Kategoria 7”. Bilety „Kategorii 1” kosztowały od 299 zł, a te VIP od 649 zł. Biorąc pod uwagę start organizacji, można powiedzieć, że Clout zaczęło od wprowadzenia cen biletów ze znacznie bardziej renomowanych federacji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie sprzedawcy biletów – bilety na Clout MMA 1. Jeśli chodzi o parking, na Torwarze znajduje się niewielki parking na około 100 samochodów, który jest płatny. Zdecydowanie polecamy wam więc poszukanie miejsca na okolicznych parkingach. Torwar znajduje się niedaleko stadionu Legii Warszawa, więc nie powinniście mieć problemu z zostawieniem samochodu.

Parking na Clout MMA 1 to bardzo interesująca sprawa dla wielu osób, więc warto przypomnieć istotną rzecz. W weekendy wszystkie miejskie parkingi (nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce) są dostępne bez opłat. Taki stan prawny utrzymuje się już od kilku lat, a mimo to wiele osób nadal wrzuca pieniądze do parkomatów.

Karta walk Clout MMA 1

Poniżej znajdziecie wszystkie potwierdzone walki, których jest naprawdę dużo. Najwięcej walk potwierdzono na pierwszej konferencji, ale potem doszło jeszcze do wielu zmian. Bez wątpienia wydarzeniami wieczoru będę dwie walki: Andrzeja „Polskiego Księcia” Fonfary z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem oraz Zbigniewa Bartmana z Tomaszem Hajto. Karta walk pierwszej gali Clout MMA prezentuje się jak poniżej.

Walki wieczoru:

 • Andrzej „Polski Książę” Fonfara vs. Marcin „El Testosteron” Najman
 • Zbigniew Bartman vs. Tomasz Hajto

Pozostałe walki:

 • Tomasz Sarara vs. Jay Silva
 • Denis Labryga vs. Dawid „Crazy” Załęcki
 • Adrian Cios vs. Łukasza „Magical Jr” Malankowski
 • Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka vs. Paulina Hornik
 • Nikola „Nikita” Alokin vs. Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs. Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski
 • Konrad Karwat vs. Michał Waleszczyński
 • Piotr „Lizak” Lizakowski vs. Dominik Skowyra
 • Błażej Augustyn vs. Dominik Pudzianowski
 • Piotr Pająk vs. Wojciech „Rekordzista” Sobierajski
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs. Mariusz „Super Mario” Sobczak

Konrad Karwat pierwotnie miał walczyć z Jarosławem „Ninja Jarkiem” Sobonkiewiczem, ale Sobonkiewicz ze względów prawnych nie może uczestniczyć w gali. Sam wytłumaczył za sprawą mediów społecznościowych, że to pokłosie pobicia, za które musi odbyć wyrok. „Ninję Jarka” niespodziewanie zastąpił tłumacz Jaya Silvy, Michał Waleszczyński.

Podobnie wygląda sytuacja Pawła „Scarface” Bomby. Miał on walczyć z Dominikiem Pudzianowskim, ale Sąd Okręgowy w Elblądu odwołał przerwę w wykonywaniu kary więzienia, przez co nie może on się pojawić na gali. W jego miejsce z jednym z braci Pudzianowskim zmierzy się były piłkarz, Błażej Augustyn.

W ostatniej chwili do karty dodano także pojedynek Adriana Ciosa z Łukaszem „Magicalem Juniorem” Malankowskim, co oznacza, że kibice na Torwarze zobaczą aż trzynaście pojedynków.

Clout MMA 1 – kursy bukmacherów

Oficjalnym bukmacherem federacji została Fortuna, która wystawiła już kursy do wszystkich walk. Ogromnymi faworytami dwóch najważniejszych pojedynków są Andrzej Fonfara i Zbigniew Bartman. Jakie są typy bukmacherów na Clout MMA?

Andrzej „Polski Książę” Fonfara 1.07 – Marcin „El Testosteron” Najman 6.32

Zbigniew Bartman 1.10 – Tomasz Hajto 5.44

Tomasz Sarara 1.23 – Jay Silva 3.57

Denis Labryga 1.16 – Dawid „Crazy” Załęcki 4.33

Adrian Cios 2.93 – Łukasz „Magical Jr” Malankowski 1.33

Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka 1.75 – Paulina Hornik 1.92

Nikola „Nikita” Alokin 2.64 –  Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska 1.40

Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak 1.30 – Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski 3.09

Konrad Karwat 1.09 – Michał Waleszczyński 5.70

Piotr „Lizak” Lizakowski 1.18 – Dominik Skowyra 4.07

Błażej Augustyn 2.23 – Dominik Pudzianowski 1.55

Piotr Pająk 1.25 – Wojciech „Rekordzista” Sobierajski 3.41

Kacper „Ludwiczek” Bociański 3.27 – Mariusz „Super Mario” Sobczak 1.27

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top