Connect with us
Wojciech Strzelczyk
Fot. YouTube / Polsat

Telewizja

Wojciech Strzelczyk – co wiadomo o architekcie „Nasz nowy dom”?

Wojciech Strzelczyk od dwóch lat należy do ekipy programu „Nasz nowy dom”. Co wiemy o jego życiu prywatnym i zawodowym poza programem?

Kim jest Wojciech Strzelczyk?

Wojciech Strzelczyk jest architektem. Do ekipy programu „Nasz nowy dom”, emitowanego w stacji Polsat już od ośmiu lat, dołączył całkiem niedawno, bo w 2019 roku.

Jak sam przyznał, udział w programie traktuje bardzo personalnie. Dzięki temu, że może uczestniczyć w odmianie losu bohaterów programu, ma poczucie pełnej realizacji zawodowej i satysfakcji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Przemysław Oślak – co wiadomo o szefie ekipy z „Nasz nowy dom”?

Architekt w rozmowie z polsat.pl przyznał, że dużo zawdzięcza udziałowi w programie.

Presja czasu jest dużym wyzwaniem, które nauczyło mnie jeszcze lepszego planowania, większego kompresowania prac oraz zwracania uwagi na drobiazgi, które w zwykłej pracy mogą umknąć i dla poprawienia których zwykle jest czas. W programie trzeba być dobrze przygotowanym i od razu reagować na wszelkie trudności, które pojawiają się na budowie” – powiedział Strzelczyk.

Wiek, rodzina, dzieci

Architekt dba o swoją prywatność. W sieci raczej nie znajdziemy informacji o jego wieku czy rodzinie. Wiemy tylko, że w 2020 roku został ojcem. W 2022 roku zamieścił z nim zdjęcie na Instagramie.

Wojciech Strzelczyk w mediach społecznościowych

Profile architekta znajdziemy na Facebooku i Instagramie. Nie są one jednak prowadzone regularnie i jak już wspominaliśmy, próżno tam szukać informacji o szczegółach z życia prywatnego. Na pierwszym zgromadził nieco ponad 2 tysiące obserwujących.

W serwisie Instagram posiada natomiast dwa profile. @wojciech_strzelczyk_arch, skupia się na projektach architekta, jednak ostatnie zdjęcia pojawiły się tam dość dawno temu. Drugi, @wojciech_strzelczyk_official, zebrał natomiast do tej pory nieco ponad tysiąc obserwujących. Architekt skupia się na nim na relacjach z planu polsatowskiego programu, ale wpisy pojawiają się raczej rzadko.

4.4/5 (liczba głosów: 17)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top