Connect with us
adrian polański
Fot. YouTube / FAME MMA

Sport

Adrian Polański – kim jest popularny „Polak”, były mistrz Fame MMA?

Adrian Polański to znana postać freakowej federacji Fame MMA. Przynajmniej do 20 listopada to właśnie on będzie dzierżyć pas prestiżowej kategorii półśredniej. Kim jest obecny mistrz i influencer znany jako „Polak”?

Kim jest Adrian Polański?

Adrian „Polak” Polański to osoba znana wszystkim fanom Fame MMA, nawet tym którzy interesują się poczynaniami tej federacji tylko pobieżnie. Polański jest bowiem jednym z największych weteranów i gwiazd tego freakowego oktagonu. Walczył już aż osiem razy, z czego pięć z jego pojedynków było zwycięskich.

„Polak” posiada swój kanał YouTube. Do niedawna Adrian Polański rzadko tam zaglądał, wykorzystując go głównie do wrzucania stworzonych przez siebie utworów muzycznych. W maju 2021 roku po ponad rocznej przerwie, pojawił się tam film będący teledyskiem do jego piosenki „Faustyn”, do której wychodził na walkę na Fame MMA 10. Ostatnimi czasy 25-latek wrócił jednak do regularnej publikacji materiałów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Wojtek Gola znany z “Warsaw Shore” i Fame MMA?

Zawodnik dużo bardziej skupia się jednak na kwestiach influencerskich, związanych z prowadzeniem bardzo popularnego konta na Instagramie. Cechami rozpoznawczymi Adriana Polaka jest jego miłość do gier komputerowych, motocykli oraz zwierząt.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adrian Polak Polański (@adrianpolak)

Adrian Polański – wiek, partnerka, zainteresowania

„Polak” urodził się 11 maja 1996 roku w Warszawie. Aktualnie ma więc 25 lat. W materiale dodatkowym z dnia treningowego przed jego ostatnią wygraną walką, która przyszła na Fame MMA 10, powiedział on, że aktualnie nie ma on partnerki. Stwierdził dosłownie, że kiedyś w jego mieszkaniu była kobieta, ale teraz mieszka już sam. Jego miłościami są na ten moment szary kot brytyjski Venom, zielony ścigacz Kawasaki i ogromny zbiór gier na konsolę Playstation. Można się tego dowiedzieć na Instagramie twórcy, gdzie chętnie publikuje zdjęcia związane ze swoimi ulubionymi aktywnościami.

 

„Polak” w Fame MMA

„Wstawaj Adrian, wygrałeś” – ten tekst zna każdy, kto bacznie ogląda Fame MMA. Zanim jednak stał się on modny przy okazji wydarzeń siódmej gali organizacji, Adrian Polański już dawno był gwiazdą oktagonu freakowej federacji. 25-latek debiutował na pierwszej historycznej gali, którą datuje się na czerwiec 2018 roku. Jego początki były trudne, pomimo tego, że w debiucie rozniósł Daniela Magicala. Później jednak przegrał dwa pierwsze pojedynki – z Dawidem Malczyńskim oraz z Don Kasjo.

Po porażkach rozpoczęło się jednak trwające do dzisiaj pasmo zwycięstw. Już na Fame MMA 4 pokonał Amadeusza Ferrariego, z którym był w niezwykle zaognionym konflikcie. Następnie przypadkowo i na ostatnią chwilę zestawiono go ponownie z Dawidem Malczyńskim na jedynej dotychczas gali Fame MMA UK. I tym razem to „Polak” był górą, co oznaczało, że prędzej czy później będzie należało się spodziewać trylogii. Najpierw jednak doszło do pamiętnego rewanżu z Amadeuszem Roślikiem, który niemal zabił „Polaka” nielegalnym kopnięciem w parterze, za co został zdyskwalifikowany.

Ostatecznie na Fame MMA 10 odbyło się trzecie starcie pomiędzy Polańskim a Malczyńskim. „Polak” w końcu nie zostawił niczego decyzji sędziów i ciężko znokautował dotychczasowego mistrza kategorii półśredniej. 20 listopada 2021 roku „Polak” po raz pierwszy stanął do obrony pasa i niestety od razu go stracił. Jego rywalem był Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka, który według wielu powinien się znajdować na miejscu Polańśkiego na gali Fame 10. Z tego zaszczytu wyeliminowała go kontuzja.

„Polak” musi się pogodzić ze stratą pasa, bowiem przed nim kolejne wielkie wyzwanie. Trylogia z „Ferrarim”, która pierwszy raz w historii Fame MMA odbędzie się na nieskończonym limicie czasowym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adrian Polak Polański (@adrianpolak)

Media społecznościowe

Polańskiego można spotkać przede wszystkim na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Na tym pierwszym medium zgromadził już 62 tysięce obserwujących.

Kanał „Adrian PoLaK” na YouTube należący do Polańskiego zasubskrybowało natomiast dotąd pokaźne 191 tysiące osób, a liczba ta cały czas dynamicznie rośnie.

Dużo większy ruch obserwatorów możemy zauważyć jednak na Instagramie 25-latka, gdzie występuje jako @adrianpolak. Codzienne życie „Polaka” śledzi tam już 391 tysięcy osób. Ta liczba będzie z całą pewnością rosnąć, ponieważ Adrian Polański dzięki zdobytemu pasu mistrzowskiemu stał się jednym z najgorętszych towarów w organizacji Fame MMA.

5/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top