Connect with us
Grzegorz Łomacz partnerka Grzegorza Łomacza żona Aleksandra Łomacz

Sport

Kim jest Aleksandra Łomacz? Śliczna żona Grzegorza Łomacza

Grzegorz Łomacz to wyróżniający się zawodnik reprezentacji Polski w siatkówce. Ma piękną żonę, Aleksandrę. Co wiemy o partnerce Grzegorza Łomacza? Znane szczegóły przybliżamy w poniższym newsie.

Aleksandra Łomacz. Kim jest partnerka Grzegorza Łomacza? Od kiedy są razem?

Grzegorz Łomacz to jeden z najpopularniejszych siatkarzy w kraju. Nic więc dziwnego, że jego życiem prywatnym interesuje się dużo internautów. Partnerka Grzegorza Łomacza to Aleksandra Łomacz. Oczywiście takie samo nazwisko to nie zbieżność, ale efekt związku małżeńskiego. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” we wrześniu 2022 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Bartosza Kurka - co wiadomo o pięknej Annie Kurek (Grejman)?

Ceremonia miała miejsce niedługo po zakończonych Mistrzostwach Świata w Siatkówce 2022 w naszym kraju, na których grał Grzegorz Łomacz. Partnerka sportowca wcześniej nazywała się Gorgol. Na ślubie oraz weselu pojawili się Bartosz Kurek i Piotr Nowakowski z żonami, Olek Śliwka, a także wielu innych znamienitych gości ze świata piłki siatkowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Łomacz (@agorgol)

Czy Grzegorz Łomacz ma dzieci?

Aleksandra Łomacz i Grzegorz bardzo się kochają. Kariera siatkarza jest w kulminacyjnym momencie. Dlatego nie można się dziwić, że zdecydowali się na potomstwo. Odpowiedź na pytanie – czy Grzegorz Łomacz ma dzieci, brzmi „tak”. Ola Łomacz zaszła w ciążę w 2021 roku, a dziewczynka urodziła im się w kwietniu 2022 roku. Dostała oryginalne imię, Jagienka. Ostatnio córeczka została zabrana przez nich na egzotyczne wakacje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Łomacz (@agorgol)

Czym zajmuje się żona Grzegorza Łomacza? Praca, hobby, pasje

Żona Grzegorza Łomacza uwielbia podróże. Zwiedziła Las Vegas, Los Angeles i inne zakątki Kalifornii. Odwiedziła także wschodnie wybrzeże USA, w tym Nowy Jork. Ponadto chodziła po piaskach greckich plaż czy Seszeli. Dodatkowo spędzała słynną sylwestrową noc w samym Sydney. Zawędrowała także to wielu urokliwych zakątków Polski. W każdej z wypraw wypoczywała aktywnie. Aleksandra Łomacz bardzo lubi muzykę. Podczas pobytu w USA była między innymi na koncercie Eda Sheerana.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Piotra Nowakowskiego - kim jest Aleksandra Nowakowska?

Aleksandra Łomacz. Wiek, wygląd, cechy szczególne, tatuaże

Aleksandra Łomacz ma szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Partnerka Grzegorza Łomacza jest blondynką o zielonych oczach. Lubi chodzić w okularach słonecznych oraz zwiewnych kreacjach. Nie ma widocznych tatuaży na ciele.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Łomacz (@agorgol)

Aleksandra Łomacz. Instagram, social media

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy posiada konta w social mediach. Nie inaczej jest w przypadku Aleksandry Łomacz. Nazwa jej profilu na Instagramie to @agorgol. Oczywiście została utworzona jeszcze przed ślubem z Grzegorzem Łomaczem, dlatego zawiera panieńskie nazwisko Gorgol. Aleksandra Łomacz jest bardzo aktywna w internecie. Na Instagramie opublikowała ponad 200 postów. Te zebrały rzeszę fanów. Obecnie liczba jej obserwujących przekracza 4 tysiące.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top