Connect with us
żona fernando santosa
Fot. Manuel Azevedo - cmjornal.pt

Sport

Guilhermina Santos. Kim jest żona Fernando Santosa, nowego trenera reprezentacji Polski?

Kim jest żona Fernando Santosa, nowego trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej? To Guilhermina Santos, a najważniejsze informacje o kobiecie i jej związku z Fernando Santosem znajdziecie poniżej.

Kim jest żona Fernando Santosa?

Kim jest żona Fernando Santosa? Portugalczyk został właśnie trenerem piłkarskiej reprezentacji Polski, więc nic dziwnego, że jego życie rodzinne budzi zainteresowanie. Jego życiową partnerką jest Guilhermina Santos.

Małżeństwem są już od ponad czterdziestu lat. Jak przyznał sam Fernando Santos, sekretem ich długoletniego związku jest wzajemne zrozumienie siebie i swoich słabości. Guilhermina Santos wyznała natomiast, że ufała mu od początku związku, co z pewnością także jest jednym z powodów ich udanego małżeństwa. Oboje przyznają natomiast, że patrzą na siebie z taką samą pasją jak dawniej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Jakuba Kiwiora. Kim jest seksowna Claudia Kowalczyk?

Fernando Santos – żona. Czym zajmuje się Guilhermina Santos?

O życiu rodzinnym Fernando Santosa wiadomo bardzo niewiele. Co ciekawe, według wielu głosów toczy on ze swoją żoną bardzo skromne życie. To dziwne, ponieważ jako znany i ceniony trener piłkarski zarabia ogromne pieniądze.

Za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta i nie inaczej jest w tym przypadku. Guilhermina jest przy Fernando Santosie od ponad 40 lat i mediów nigdy nie obiegły jakiekolwiek plotki o ich problemach czy potencjalnym rozwodzie. Jej głównym życiowym zadaniem jest więc wspieranie swojego męża, bowiem o pieniądze nie musi się martwić.

Para mieszkała w Cascais niedaleko Lizbony w Portugalii, ale już wiadomo, że Fernando Santos na stałe przeprowadzi się do Warszawy. A skoro on, to małżonka nowego trenera reprezentacji Polski niemal na pewno także.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AD Sportwereld (@adsportwereld)

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma żona Fernando Santosa? Kobieta bardzo stroni od mediów, więc nie będzie niespodzianką, jeśli wskażemy, że pomimo ogromnej popularności jej męża, wiek Guilherminy Santos pozostaje tajemnicą. Wydaje się jednak, że jest nieco młodsza od swojego męża, który urodził się w październiku 1954 roku, ma więc 68 lat.

Guilhermina i Fernando Santos mają dwoje dzieci. Syn Luis Santos jest ekonomistą, a 43-letnia córka Catia Santos (ur. 1980) jest sędzią (cywilną, nie piłkarską) w Portugalii. Poszli więc zupełnie innymi życiowymi ścieżkami niż ich ojciec.

Żona Fernando Santosa w mediach społecznościowych

Ani Fernando Santos, ani jego żona Guilhermina nie prowadzą profili w mediach społecznościowych. Jak wskazaliśmy wcześniej, pomimo całej sławy starają się żyć skromnie, a tym bardziej nie lansować się.

5/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top