Connect with us
partnerka Jakuba Kiwiora
Fot. Instagram @claudia.redheaded_babe

Sport

Partnerka Jakuba Kiwiora. Kim jest seksowna Claudia Kowalczyk?

Kim jest i czym zajmuje się partnerka Jakuba Kiwiora, Claudia Kowalczyk? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest partnerka Jakuba Kiwiora?

Kim jest partnerka Jakuba Kiwiora, piłkarza reprezentacji Polski i włoskiego Spezia Calcio? To Claudia Kowalczyk, tancerka – promotorka i instruktorka twerku, posługująca się pseudonimem Claudia Redheaded.

Jeśli chodzi o wykształcenie, ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na kierunku dietetyka ze specjalizacją dietetyk sportowy.

Kariera taneczna

Jednak wszystko wskazuje na to, że zawodowo związana jest głównie z tańcem. Czym właściwie jest twerk? To rodzaj tańca o zabarwieniu erotycznym, popularny głównie w Ameryce Południowej, polegający na rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Chociaż przez wielu ten styl taneczny jest niezrozumiały, Claudia Kowalczyk wielokrotnie podkreśla, że taniec jest dla niej od wielu lat największą życiową pasją.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Tomasz Rząsa - ile ma dzieci i kim jest jego żona? Najważniejsze informacje o dyrektorze sportowym Lecha Poznań

Jej największe sukcesy w tańcu to zwycięstwo w turnieju Germany Twerk Competition 2017 oraz półfinał mistrzostw Europy w twerku w 2018 r. Pracowała w kilku szkołach tańca jako instruktorka tej dyscypliny tańca.

Poza tym ma też własną markę odzieżową, sprzedaje stroje przeznaczone typowo do twerku.

Wiek, rodzina, dzieci

Klaudia Kowalczyk ma 30 lat, urodziła się w 1992 roku, nie jest znana jej dokładna data urodzenia. Dla wielu może być więc zaskakujące, że jest starsza od Jakuba Kiwiora, który w tym roku obchodził 22 urodziny.

Wiadomo, że parą są od co najmniej kwietnia 2020 roku. Zaczęli wówczas zamieszczać wspólne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych.

 

Partnerka Jakuba Kiwiora w mediach społecznościowych

Claudia Kowalczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Znajdziemy ją na Instagramie pod nazwą @claudia.redheaded_babe, a profil obserwuje 32,3 tys. obserwujących. Dodaje tam dużo zdjęć i filmów związanych z karierą taneczną, ale chętnie dzieli się też prywatnymi fotografiami, głównie z podróży.

Poza tym ma TikToka, na którym zebrała już prawie 444 tys. obserwujących – @claudia.redheaded. Sporadycznie zamieszcza posty na swojej stronie na Facebooku, którą śledzi 1,8 tys. osób.

 

 

5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top