Connect with us
mąż Marty Żmudy-Trzebiatowskiej
Fot. Instagram @kamilkula.official

Kultura

Mąż Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Kim jest Kamil Kula?

Kim jest mąż aktorki Marty Żmudy-Trzebiatowskiej? W tym newsie przedstawiamy wszystkie dostępne informacje na temat Kamila Kuli.

Kim jest mąż Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?

Kim jest mąż Marty Żmudy-Trzebiatowskiej? To Kamil Kula, aktor teatralny, serialowy i filmowy. W 2012 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Kula (@kamilkula.official)

Kariera aktorska

Kamil Kula od września 2013 roku występuje w Teatrze Kwadrat. Obecnie gra w sztukach „Ciotka Karola 3.0”, „Otwarcie sezonu”, „Godzinka spokoju” i „Okno na parlament”. Jest też aktorem Teatru Gudejko i Teatru Kamienica.

Na małym ekranie zadebiutował w 2010 roku w serialu „Hotel 52”, a w rolę Igora Szweda wcielał się do 2013 roku. Zaliczał też role epizodyczne w innych serialach takich jak „Ojciec Mateusz”, „Lekarze”, „Świat według Kiepskich” czy „Komisarz Alex”. Od 2015 roku wciela się w rolę pielęgniarza w serialu „Na dobre i na złe”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Kula (@kamilkula.official)

 

Pierwszy film, w którym wystąpił to „Oszukane” (2013), dramat oparty na prawdziwych wydarzeniach. Możemy go oglądać także w takich produkcjach jak „Jack Strong”, „Planeta singli 2”, czy „Mayday”. W 2016 roku zagrał główną rolę we włoskim filmie „Il Traduttore”.

 

Zajmuje się także dubbingiem, podkładał głos do wielu filmów, seriali i gier.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Pawła Domagały. Kim jest Zuzanna Grabowska?

Wiek, rodzina, dzieci

Kamil Kula ma 32 lata, urodził się bowiem 1 czerwca 1989 roku w Tarnowie.

Z Martą Żmudą-Trzebiatowską poznali się w Teatrze Kwadrat. Ich współpraca na początku nie była idealna, często kłócili się podczas prób do spektakli. Częste wyjazdy z Teatrem pozwoliły im jednak zbliżyć się do siebie.

Ślub wzięli 26 września 2015 roku, a w uroczystości brała udział tylko najbliższa rodzina.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Kula (@kamilkula.official)

 

Para ma dwójkę dzieci – syna urodzonego w 2017 roku i córkę (ur. 2020). Bardzo dbają o ich prywatność i do dzisiaj nie ujawnili dzieci, nie pokazują także ich w mediach społecznościowych. „Marzymy o tym, żeby zapewnić naszym dzieciom szczęśliwe dzieciństwo. Dla nas szczęśliwe dzieciństwo jest anonimowe. Internet jest okrutny, a my nie chcemy, żeby ktoś piętnował nasze dziecioceniał czy są ładne, czy brzydkie, mają zgrabne uszy czy nogi” – mówiła Marta Żmuda-Trzebiatowska w wywiadzie dla kobieta.pl.

Mąż Marty Żmudy-Trzebiatowskiej w mediach społecznościowych

Kamil Kula ma profil na Instagramie. Znajdziemy go tam pod nazwą @kamilkula.official, a profil obserwuje 18,3 tys. osób. Nie jest tam jednak szczególnie aktywny. Przez niespełna 2 lata prowadzenia konta dodał jedynie 64 zdjęcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Kula (@kamilkula.official)

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top