Connect with us
carola martinez żona sergio pereza
Fot. YouTube / Sky Sports F1

Sport

Carola Martinez – kim jest żona Sergio Pereza, kierowcy F1?

Kim jest żona Sergio Pereza, Carola Martinez? W tym newsie znajdziecie wszystkie informacje na temat pięknej Meksykanki, która skradła serce kierowcy F1.

Kim jest żona Sergio Pereza, Carola Martinez?

Carola Martinez ma 26 lat i jest Meksykanką. Żona Sergio Pereza tak naprawdę mocno chroni swoje życie prywatne i niewiele o niej wiadomo. Tak bardzo, że nie wiemy czym się zajmuje na co dzień i jakie ma wykształcenie.

Ze zdjęć zamieszczanych na Instagramie wynika jednak, że uwielbia podróżować i spędzać czas z rodziną. Wiadomo też, że para poznała się na dyskotece w San Miguel de Allende w Meksyku w 2017 roku, a kobieta pracowała wtedy w firmie finansowej.

Kim jest Sergio Perez?

Sergio Perez to meksykański kierowca wyścigowy. Obecnie jest zawodnikiem zespołu Red Bull Racing w Formule 1. W „królowej sportów motorowych” zaczął startować w 2011 roku w barwach Saubera. W kolejnych latach był także kierowcą McLarena oraz Force India, które w 2018 roku zmieniło nazwę na Racing Point.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest seksowna dziewczyna Estebana Ocona, Elena Berri?

Jego największym sukcesem w życiu są trzy wygrane wyścigi w Formule 1. Po raz pierwszy dokonał tego podczas wyścigu o GP Sakhiru w 2020 roku jeszcze jako zawodnik Racing Point. Dwa kolejne zwycięstwa przyszły już w zespole „Byków” – podczas wyścigu o GP Azerbejdżanu 2021 i GP Monako 2022. Jest on powszechnie lubiany przez kibiców, a najczęściej określany jest jako skromny i pracowity.

Kiedy para wzięła ślub?

Cofnijmy się do sierpnia 2017 roku. Wtedy właśnie Sergio Perez oświadczył się swojej przyszłej żonie, a Carola Martinez oczywiście powiedziała „tak”.

Para pobrała się natomiast w czerwcu 2018 roku w Guadalajarze w Meksyku. Wesele odbyło się w kameralnej atmosferze, a zaproszeni na nie byli jedynie bliscy krewni oraz przyjaciele. Ich małżeństwo zostało następnie pobłogosławione przez Papieża Franciszka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Carola Martinez (@carolamtz1)

Warto w tym miejscu dodać, że kierowca jest bardzo religijny. Na tyle, że w swoim bolidzie zawsze wozi zdjęcie Papieża-Polaka Jana Pawła II. Wszystko przez magiczną więź, jaką poczuł po spotkaniu z nim w 2000 roku.

Z kim wcześniej spotykał się Sergio Perez?

Przed związkiem z Carolą Martinez, kierowca oczywiście spotykał się z innymi kobietami. Opinia publiczna wie co najmniej o trzech.

W 2010 roku zaczął spotykać się z Gretą Farias, a ich związek przetrwał dwa lata – rozstali się w 2012 roku.

Następna była Fernanda Gallegos, z którą wytrzymał jeszcze krócej – początek i koniec ich związku miał bowiem miejsce w 2013 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest zmysłowa Sara Pagliaroli, dziewczyna Lance'a Strolla?

Poodbnie było z Andreą Campillo Vivanco, z którą spotykał się w 2014 roku.

Czy Sergio Perez ma dzieci z Carolą Martinez?

Tak, para ma obecnie trójkę dzieci – dwóch chłopców i dziewczynkę. Najstarszy jest syn, Sergio Perez Jr., który otrzymał imię po ojcu. Urodził się w grudniu 2017 roku. Córka Carlota przyszła natomiast na świat w 2019 roku.

Najmłodszym dzieckiem jest natomiast syn Emilio, który pojawił się na świecie w maju 2022 roku, sprawiając wiele radości obojgu rodziców.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cuéntamelo Ya (@cuentameloyaof)

Żona Sergio Pereza w mediach społecznościowych

Żona Sergio Pereza jest obecna w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie jako @carolamtz1. Kobietę obserwuje tam już 135 tysięcy osób, a dużą popularność zyskała po transferze swojego męża do zespołu Red Bulla. Zamieszcza głównie zdjęcia ze swojego życia prywatnego – najczęściej z dziećmi i rodziną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Carola Martinez (@carolamtz1)

4.7/5 (liczba głosów: 12)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top