Connect with us
High League 3 High League 2 Tauron Arena Kraków
Fot. Instagram @highleague_official

Sport

High League 3 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

Dwie pierwsze gale nowej federacji rapera Malika Montany okazały się absolutnym hitem pod względem popularności. Nie dziwne więc, że już teraz internet żyje tym, co wydarzy się na High League 3. Kiedy możemy się spodziewać tego wyczekiwanego eventu?

Globalny sukces „Wysokiej Ligi”

Zaskakująco dobry pojedynek dwóch niezwykle popularnych influencerek Lexy Chaplin i Natalii „Natsu” Karczmarczyk sprawił, że pierwsza historyczna gala High League w sierpniu 2021 roku była sukcesem. To samo można powiedzieć o drugim wydarzeniu z lutego 2022 roku. Eksplozywny pojedynek bokserski proplayera Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego i body buildera Michała „Owcy” Owczarzaka sprawił, że młoda federacja mma przywołana do życia przez popularnego rapera Malika Montanę szybko zdobyła dużą popularność.

Pasha vs Owca High League 2

Fot. Instagram @highleague_official / Walka „Pashy” z „Owcą” na High League 2 odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce

Zwłaszcza dlatego, że ludzie za nią odpowiedzialni nawet nie myślą się zatrzymać i już teraz planują High League 3. Od ostatniej gali nie minęło jeszcze zbyt wiele czasu, ale już teraz możemy zebrać sporę liczbę informacji na temat tego, co zobaczymy w okrągłym oktagonie „Wysokiej Ligi”. Co ciekawe, informacje takie jak data i lokalizacja są znane już od dawna. To dlatego, że federacja przedstawiła wszystkie swoje wszystkie plany na 2022 jeszcze w zeszłym roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HIGH League (@highleague_official)

 

High League 3 – kiedy, gdzie, PPV

Gala High League 3 oficjalnie odbędzie się 4 czerwca o godzinie 20:00 na Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Będzie to mniej więcej dziewięć miesięcy po pierwszej, inauguracyjnej gali High League, która odbyła się… na Ergo Arenie. Widać więc wyraźnie, że ta lokalizacja przypadła Malikowi Montanie do gustu. Oczywiście nie tylko on chętnie wybiera gdański obiekt na organizację swoich wydarzeń. Największa konkurencja Malika, czyli Fame MMA, zorganizowało tam swoje gale już dwukrotnie. Najpierw przy okazji Fame MMA 5, a ostatnio w ramach dwunastej już gali prekursora freak fightów w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 13 - wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

Bilety weszły do sprzedaży 14 kwietnia i błyskawicznie znikają, dlatego należy się spodziewać tego, że w mgnieniu oka wyprzedadzą się do ostatniego miejsca. Dopóki tylko są dostępne, znajdziemy je na stronie eventim. Natomiast sprzedaż PPV odbywa się na stronie federacji. Ceny za są takie same jak w przypadku drugiej gali. Tu sytuacja wyglądała następująco: Podstawowa licencja kosztowała 27,99 zł, a premium 32 zł. Dodatkowa opłata dała jednak lepszą jakość transmisji, dostęp do Hejt Roomu oraz siedmiodniowy dostęp do zapisu gali.

Kto zawalczy?

Na Ergo Arenie zobaczymy brata Josefa Bratana, który walczył na pierwszej gali „Wysokiej Ligi”. Mowa o „Alberto”. Podobnie jak Bratan jest on rozpoznawalnym raperem współpracującym z wytwórnią GM2L należącą do Malika Montany. Zmierzy się on z  jednym z najpopularniejszych influencerów w historii polskiego internetu, Marcinem Dubielem. Walka może zaskoczyć wielu tych, którzy skreśli ją przez wizualny „miss match”, który rysuje się na pierwszy rzut oka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Malik Montana. Co wiadomo o raperze i założycielu federacji High League?

W drugiej walce wieczoru znalazł Robert „Robur” Orzechowski znany z niezwykle popuarnej grupy „WK Dzik”, która jest obecnie rozchwytywana przez dwie największe freakowe federacje w Polsce. W jej skład wchodzi wspomniany wcześniej Michał „Owca” Owczarzak, który skradł show na drugiej gali. Tymczasem inny członek tej ekipy Paweł „Ponczek” Sikora ma za sobą dwie walki na Fame MMA. Przed „Roburen” jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie, w porównaniu do jego kolegów. Musi się on zmierzyć, ze znanym kulturystą Robertem Burneiką, który w przeszłości zawalczył nawet na KSW.

 

W karcie walk znalazł się też ekscytujący wielu Denis „Bad Boy” Załęcki, który na gali High League 2 zdominował Alana Kwiecińskiego. Tym razem może być zupełnie inaczej. Jego rywal Mateusz „Don Diego” Kubiszyn jest faworyzowany przez ogół już teraz. Ponadto podobnie jak na pierwszej i drugiej gali, walka kobiet ma jedno zadanie – skraść show. Zadbają o to dwie z czterech najlepszych zawodniczek w polskim freakowym mma. Mowa o Anieli „Lil Masti” Bogusz, oraz anioła we wcieleniu diabła „Zusje”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aniela Bogusz. Kim jest influencerka i królowa freak fightów "Lil Masti"?

Karta walk High League 3

Walka wieczoru (Main Event)

Alberto „Alberto” Simao vs Marcin Dubiel

Druga walka wieczoru (Co-Main Event)

Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika

Karta główna

Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawieniem się nowych informacji na temat gali High League 3. W celu uzyskania większej liczby informacji o wydarzeniu polecamy dołączenie do polskiej grupy dyskusyjnej o freakowych galach mma.

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top