Connect with us
Sophia Weber kim jest partnerka Timo Wernera Timo Werner partnerka
Fot. Instagram / @sophiaaemela i @kaihavertz29

Sport

Partnerka Kaia Havertza. Kim jest piękna Sophia Weber?

Sophia Weber to partnerka Kaia Havertza, znanego niemieckiego piłkarza. Zawodnik Chelsea jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy na świecie. Dlatego wiele osób interesuje życie prywatne pary.

Sophia Weber. Kim jest dziewczyna Kaia Havertza?

Niemiecki piłkarz, reprezentant kraju i gracz Chelsea, Kai Havertz to znana persona w świecie footballu. Perspektywiczny grajek to między innymi zwycięzca Ligi Mistrzów UEFA. W wielu sukcesach miał po swojej stronie niebotyczne wsparcie. W głównej mierze stała za nim partnerka Kaia Havertza, Sophia Weber. Ukochana piłkarza to znana internetowa celebrytka, która ma wielu fanów. Obecnie z racji na klub, w którym gra jej chłopak, mieszka w Londynie. Jednakże legitymuje się niemieckim obywatelstwem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Lisa Müller, wysportowana żona Thomasa Müllera?

Wiele zawodowych piłkarzy mierzy się z wielką presją i stresem, w tym Kai Havertz. Partnerka reprezentanta Niemiec dba, by ten nie czuł się osamotniony. Dlatego Sophia Weber regularnie jeździ na mecze Chelsea oraz reprezentacji narodowej. Prywatnie przyjaźni się z dziewczyną Timo Wernera, z którą wspólnie podziwiały poczynania ich partnerów na Stamford Bridge.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sophia Weber (@sophiaaemelia)

Partnerka Kaia Havertza. Praca, hobby

Sophia Weber nie pracuje na etacie. Jest internetową modelką. Miejsce w jej sercu obok znanego piłkarza zajmują zwierzęta. Razem z Kaiem mają 3 psy. Zajmowanie się nimi zajmuje uroczej WAGs wiele czasu. Ponadto Niemka jeździ konno. Poza tym uwielbia podróżować.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Aleksandra Łomacz? Śliczna żona Grzegorza Łomacza

Sophia Weber. Ile ma lat? Wygląd, wiek, wzrost, znak zodiaku, tatuaże

Wielu internautów zadaje pytanie — ile lat ma partnerka Kaia Havertza? Wiek Sophii Weber to 24 lata. Oznacza to, że jest rówieśniczką swojego wybranka. Urodziła się 28 maja 1999 roku. Oznacza to, że jest zodiakalnym bliźnięciem. Sugerując się jej znakiem, jest witalna, inteligentna i dowcipna. Ma latynoskie pochodzenie. Stąd jej ciemne oczy, włosy oraz cera. Natomiast wzrost Sophii Weber wynosi 169 cm. Niemka nie ma widocznych tatuaży na ciele.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sophia Weber (@sophiaaemelia)

Sophia Weber. Instagram, TikTok, social media

Dziewczyna Kaia Havertza jest bardzo popularna w social mediach, mimo tego, że nie udostępnia zbyt wielu zdjęć. Instagram Sophii Weber to @sophiaaemelia. Znaleźć tam można głównie ujęcia przedstawiające Niemkę, ale także jej zwierzęta i wspomnienia z licznych podróży. Liczba obserwujących to konto wynosi 357 tysięcy osób. Wiele zdjęć partnerki Kaia Havertza znajdziecie również na Instagramie gracza Chelsea, gdyż lubi chwalić się swoją ukochaną. Natomiast TikTok Sophii Weber to @schlundmann.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top