Connect with us
żona Thomasa Müllera Lisa Muller

Sport

Kim jest Lisa Müller, wysportowana żona Thomasa Müllera?

Thomas Müller to światowej klasy, niemiecki piłkarz. Przez wiele lat grał u boku Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Zawodnik słynie z dobrego humoru. Bardzo prawdopodobne, że za tajemnicą świetnego nastroju Müllera stoi jego żona, Lisa. Wybranka serca piłkarza jest bardzo popularna w swoim kraju, co o niej wiemy?

Czym zajmuje się Lisa Müller? Ma niesamowitą pasję

Lisa Müller nie odstaje swoją formą od swojego męża. Zawdzięcza to wielu treningom konnym. Niemka jest reprezentantką swojego kraju w wielu ważnych zawodach jeździeckich. Na juniorskich mistrzostwach Bawarii zdobyła srebrny medal. Jej ulubioną dyscypliną jeździecką jest ujeżdżenie. W 2019 roku, w tej konkurencji zajmowała miejsce w pierwszej pięćdziesiątce światowego rankingu. W tym samym roku wygrała bardzo prestiżowe zawody w ujeżdżeniu, w Stuttgarcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lisa Müller (@lisa.mueller.official)

Następnie zakwalifikowała się do German Masters, gdzie zajęła 3. miejsce. Ten wynik zaowocował włączeniem do narodowej drużyny Niemiec.  Żona Thomasa Müllera posiada wiele koni. Największe sukcesy zdobywała na grzbiecie wałacha o imieniu Stand By Me. Posiada również klacz Elsę i konia o imieniu Dave. Opiekuje się nimi razem z mężem. Dodatkowo Lisa Müller jest trenerką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Robak. Kim jest piękna narzeczona Kamila Grabary?

Żona Thomasa Müllera. Ile ma lat, skąd pochodzi, jaki posiada majątek?

Kim jest partnerka życiowa Thomasa Müllera?  Żona Thomasa Müllera urodziła się w mieście Weilheim in Oberbayern w Niemczech Zachodnich. Nazwisko rodowe Lisy to Trede. Ma 171 cm wzrostu i zielone oczy. Jej szacowany majątek wynosi od 1 do 5 milonów USD.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lisa Müller (@lisa.mueller.official)

Jak Thomas i Lisa Müller zostali małżeństwem?

Para zaczęła ze sobą chodzić w 2007 roku. Wystarczyły rok, by Thomas Müller zdecydował się oświadczyć swojej partnerce. Zrobił to podczas Wieczerzy Wigilijnej. Obydwoje w tamtym momencie mieli zaledwie 18 lat. Jednak jak czas pokazał, nie była to pochopna decyzja.

W grudniu 2009 roku Müllerowie wzięli ślub w mieście Ismaning. Od 13 lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Mimo tak długiego stażu para nie zdecydowała się jeszcze na potomstwo. Może przyjdzie na to czas po zakończeniu sportowych karier?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lisa Müller (@lisa.mueller.official)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Grosicka. Kim jest żona Kamila Grosickiego?

Żona Thomasa Müllera w social mediach i jej futrzaki

Wybranka Thomasa Müllera jest bardzo lubiana w swoim kraju. Prowadzi Instagrama, na którym zebrała już ponad 200 tysięcy obserwatorów. To czyni ją jedną z najpopularniejszych WAGS w Niemczech. Na swoim profilu publikuje zdjęcia swoich koni, męża, a także dwójki psów. Ten z czarną sierścią wabi się Micky, natomiast drugi Murmel. Patrząc na jej profil na Instagramie, możemy dowiedzieć się także, że posiadają hodowlę królików. Lisa i Thomas Müller bardzo lubią zwierzęta i nigdy im ich dość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lisa Müller (@lisa.mueller.official)

5/5 (liczba głosów: 5)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top