Connect with us
Monika Laskowska dziennikarka
Fot. Instagram @monikadorotalaskowska

Sport

Monika Laskowska – co wiadomo o dziennikarce znanej z mma?

Monika Laskowska to fenomen jakich mało. Jej popularność rośnie z każdym dniem, a liczni fani nazywają ją najlepszą dziennikarką w Polsce. Tak naprawdę jednak ten tytuł jest jej przyznany ze względu na co innego, niż mogłoby się wydawać.

Kim jest Monika Laskowska?

Monika Laskowska nie jest nikim obcym dla tych, którzy oglądają materiały z zaplecza kolejnych gal Fame MMA. To właśnie bowiem ta urokliwa kobieta jest jedną z osób przeprowadzających wywiady z zawodnikami. Jej popularność jest wręcz ogromna, ponieważ słyszał o niej każdy, kto obraca się w tym środowisku. Dzieje się tak jednak nie dlatego, że dziennikarka jest najlepszą w swoim fachu, a dlatego, że jej wywiady są bardzo nietypowe.

Laskowska bardzo często nie kojarzy wydarzeń ani nazwisk zawodników, z którymi przeprowadza wywiady. Można założyć, że robi to intencjonalnie i żartobliwie, zwłaszcza dlatego, że zawsze dodaje do tego swój piękny uśmiech. Wiele osób, które jednak nie dostrzega w tym podtekstu, w mocnym stopniu ją krytykuje. Wymieniają brak profesjonalizmu i nieprzygotowanie do wykonywanego przez siebie zawodu.

 

Widać jednak wyraźnie, że popularna kobieta nic sobie z tego nie robi, ponieważ dalej widujemy ją na galach Fame MMA, a także innych wydarzeniach telewizyjnych oraz premierach filmowych. Poza tym baczni obserwatorzy widzą u kobiety znaczną poprawę i zdecydowanie mniej wpadek niż w przeszłości. Ponadto nieprzerwanie zachwyca wszystkich swoim nietuzinkowym wyglądem, co tym bardziej sprawia, że raczej na pewno jeszcze długo będziemy ją oglądać w mediach.

Barwna kariera

44-latka ma wykształcenie aktorskie. Uczyła się na Społecznej Akademii Nauk, gdzie uczęszczała na wydział produkcji filmowej i telewizyjnej, a konkretnie \na aktorstwo. To oraz liczne warsztaty aktorskie w Polsce i na świecie, pozwoliły jej znaleźć się w telewizji. A tam występowała w reklamach, a także prowadziła popularny program, w którym widzowie dzwonili do studia, by odgadnąć ukryte słowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kasia Motloch. Co wiemy o zjawiskowej ring girl KSW znanej jako "Kejsi"?

Udało się jej też spełnić stricte aktorsko, ponieważ odegrała epizodyczne role w „Przyjaciółkach”, „M jak Miłość”, „Na wspólnej”, „Barwach szczęścia” czy „Klanie”. Później jednak zajęła się dziennikarstwem, czyli tym z czego ją najbardziej znamy. Zaoferowano jej prowadzenie wywiadów przy okazji targów oraz wszelkiej maści wydarzeń. Właśnie takim była jedna z pierwszych gal Fame MMA, na którą Monika Laskowska wybrała się z właścicielem TVreklama Adrianem Lipińskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Don Kasjo, gwiazda "Warsaw Shore" i Fame MMA?

Od tej pory za każdym razem widzimy ją na ściance na wywiady, która jest rozstawiana przy okazji kolejnych konferencji, ważeń, jak i samych gal. Zawodnicy federacji mają o niej mieszane zdania, dlatego, że często ewidentnie nie jest przygotowana na temat poszczególnych walk. Najbardziej negatywnie podchodzi do niej Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który odmówił kolejnych wywiadów z dziennikarką na późniejszych galach. Natomiast największe wsparcie Monika Laskowska otrzymała od Sylwestra Wardęgi, który w swoim mentorskim stylu nakręcił z nią film na kanał TVreklama.

 

Monika Laskowska – wiek, partner, życie prywatne

Monika Laskowska ma 44 lata, lecz często słyszy się, że wygląda na mniej. Kobieta bardzo nie lubi udostępniać informacji na temat swojego życia prywatnego. Z tego co możemy znaleźć na jej temat, na chwilę obecną nie ma ona partnera.

Posiada kota, którego pokazała w przeszłości na  Instagramie. Na profilu dziennikarki znajduje się również jej zdjęcie z psem. Nie wiadomo jednak czy należy on do niej, czy został tylko użyty na potrzebę zdjęcia.

 

Najpopularniejsza polska dziennikarka w mediach społecznościowych

Monika Laskowska jest piękną kobietą, której ciało w żaden sposób nie wskazuje na to, że mogła przekroczyć nawet trzydzieści, a co dopiero czterdzieści lat. Nie dziwne więc, że jej zdjęciami na jej profilu na Instagramie zachwyca się ponad czterdzieści tysięcy obserwujących.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Weronika Walenciak. Kim jest piękna ring girl federacji KSW?

Kobieta realizuje się również na kanale YouTube należącym do TVreklama, gdzie filmy z nią gromadzą nawet dziesiątki tysięcy wyświetleń. Na tej platformie najpopularniejsza jest jednak seria wpadek dziennikarki tworzona przez kanał ebe ebe. Monika Laskowska nic sobie z tego nie robi, ponieważ wie, że jej wygląd, uśmiech oraz aparycja zawsze ją obronią. Na kolejnych kilku slajdach możecie zobaczyć, dlaczego ma prawo tak twierdzić.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.5/5 (liczba głosów: 8)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top